Počet položek: 0 0,00 €

Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml

Legendárny Vapor Giant prichádza s luxusným RTA atomizérom V6 S so špičkovým spracovaním, plne regulovateľným prívodom vzduchu a neuveriteľným podaním chuti! Prináša solídnú kapacitu 5,5 ml,vrchné plnenie a plne nastaviteľný prívod vzduchu ku špirálke. Priemer 23mm skvele vynikne na väčšine moderných módov a regulovateľný 510 centerpin umožňuje použitie aj v kombinácii s hybridnými mechanikami

kliknutím zväčšíte
Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml
Produkt už nie je skladom
kapacita clearomizéru :
5,5 ml
způsob kouření :
DL - do plúc 

Vapor Giant V6 S RTA 23mm

 

Nový prírastok renomovaného rakúskeho výrobcu Vapor Giant. Dlhoočakávaný Giant V6 S je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a má priemer 23mm. Spolu s premyslenou konštrukciou sa môže V6 S pochváliť otočným telom, náhradným telom z Ultemu, dokonale navrhnutou základňou pre jednu špirálku, pohodlným plnením a veľkým objemom. Čo atomizér nenabral do šírky, to ponúka vo výške a i vďaka tomu poskytuje krásny objem, 5,5ml. K dispozícii je tiež šikovný systém horného plnenia, vybavený detskou poistkou. Hornú časť tanku je teda potrebné najprv stlačiť a potom ju možno hladko odskrutkovať. Všetky závity nerezovej konštrukcie majú prvotriedne spracovanie a všetky diely tak do seba perfektne zapadajú.

Celý atomizér možno kompletne rozobrať na jednotlivé súčasti, vrátane tela, komory i základne. Tá je určená pre jednu žhaviacu špirálku a je v nej dostatok miesta i pre poriadne nízkoodporové špirálky. Tie budú zapotreby už len kvôli obrovským kanálikom pre organickú vatu, s ktorými nebudete mať absolútne žiadne starosti v rámci zásobovania e-liquidom. Medzi dvoma kontaktmi je v tvare písmena U umiestnených celkovo 9 otvorov, privádzajúcich vzduch priamo pod špirálku. Vďaka tomu je špirálka nielen perfektne ochladená pri každom potiahnutí, ale naviac tiež dochádza k dokonalému premiešaniu vzduchu s parou, a v kombinácii s inteligentne navrhnutou komorou tu na vás čakajú bohaté mraky pary s prvotriednym podaním chuti.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

 

Obsah balenia a parametre

1x Vapor Giant V6 S 
1x náhradné Ultem telo
Príslušenstvo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 51,9mm x 23mm
Objem: 5,5ml
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

 

Praktická základňa

V tele atomizeru Vapor Giant V6 S sa ukrýva moderne spracovaná základňa s dvoma praktickými stĺpikmi. Do tejto základne je možné nainštalovať jednu špirálku podľa potreby. Špirálku následne len dotiahnete pomocou dvoch skrutiek vo vrchnej časti stĺpikov. Montáž je veľmi jednoduchá a hravo si s ňou poradí aj začiatočníci.

 

Konštrukcia

Plne rozložiteľný atomizér ponúka 510 náustok z Ultemu, ktorý je možné zladiť s náhradným Ultem telom. Vyskrutkovať možno nielen základňu, ale tiež samotnú komoru. S jednou špirálkou, hravo nastaviteľným spodným prívodom vzduchu a praktickým systémom horného plnenia na vás čaká špička medzi atomizérmi pre priame poťahovanie do pľúc.

 

Veľký objem

Jednou z hlavných výsad clearomizéru Vapor Giant V6 S je predovšetkým objem tanku. Ak nie ste priaznivci častého doplňovania, iste vás poteší prítomnosť tela, ktoré bez problémov pojme až 5,5 ml e-liquidu! Vďaka tomu sa skvele hodí pri častom cestovaní a vonkajších aktivitách. Vapujte, ako je libo. Tank si poradí s dlhotrvajúcim používaním bez nutnosti plnenia.

 

Spodná regulácia airflow

V spodnej časti atomizera nájdete praktický, plne regulovateľný systém airflow. Ten umožňuje veľmi pohodlnú reguláciu jednoduchým otáčaním krúžku. Výhodou je potom vnútorná airflow časť atomizera. Priamo v základni pod špirálkou sa totiž nachádza hneď deväť samostatných airflow otvorov, pričom šesť z nich môžete uzavrieť pomocou priložených skrutiek a ovplyvniť tak výslednú tuhosť poťahu.

 

Nie je určené pre náplne s obsahom nikotínu!

 

Súvisiace produkty - Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml

Cotton Bacon Prime - 10ks

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH4,99

Potřebujete poradit ? Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm 5,5ml

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam