Počet položek: 0 0,00 €

Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition

Populárny atomizer pre DL Vapor Giant V6 S RTA sa predstavuje v novej čiernej verzii Black Edition so špeciálnou DLC povrchovou úpravou - obrovská pevnosť a zvýšená odolnosť voči poškriabaniu a ďalším vonkajším vplyvom. Jedná sa o atomizér so špičkovým spracovaním, plne regulovateľným prívodom vzduchu a neuveriteľným podaním chuti! Kapacita 5,5 ml, priemer atomizera 23mm.

kliknutím zväčšíte
Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition
  • Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition
124,99 EUR104,16 EUR bez DPHks
doprava zadarmo
kapacita clearomizéru :
5,5 ml
způsob kouření :
DL - do plúc 

VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition

 

 

Populárny atomizer pre priamy poťah do pľúc Vapor Giant V6 S RTA sa predstavuje v novej čiernej verzii Black Edition so špeciálnou DLC povrchovou úpravou. Skratka DLC sa používa pre techniku spracovania povrchu zvanú Diamond-like Carbon. Táto špeciálna technika si privlastňuje podobné vlastnosti, ako má diamant, teda obrovskú pevnosť a zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu a ďalším vonkajším vplyvom. Nesmie chýbať ani tradičná konštrukcia celého atomizeru z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vapor Giant V6 S RTA DLC Black Edition je po všetkých stránkach prémiový atomizér, ktorý cieli na tých najnáročnejších užívateľov.

Vapor Giant V6 S  Black edition je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a má priemer 23mm. Spolu s premyslenou konštrukciou sa môže V6 S pochváliť otočným telom, náhradným telom z Ultemu, dokonale navrhnutou základňou pre jednu špirálku, pohodlným plnením a veľkým objemom. Čo atomizér nenabral do šírky, to ponúka vo výške a i vďaka tomu poskytuje krásny objem, 5,5ml. K dispozícii je tiež šikovný systém horného plnenia, vybavený detskou poistkou. Hornú časť tanku je teda potrebné najprv stlačiť a potom ju možno hladko odskrutkovať. Všetky závity nerezovej konštrukcie majú prvotriedne spracovanie a všetky diely tak do seba perfektne zapadajú.

Celý atomizér možno kompletne rozobrať na jednotlivé súčasti, vrátane tela, komory i základne. Tá je určená pre jednu žhaviacu špirálku a je v nej dostatok miesta i pre poriadne nízkoodporové špirálky. Tie sú potrebné už len kvôli obrovským kanálikom pre organickú vatu, s ktorými nebudete mať absolútne žiadne starosti v rámci zásobovania e-liquidom. Medzi dvoma kontaktmi je v tvare písmena U umiestnených celkovo 9 otvorov, privádzajúcich vzduch priamo pod špirálku. Vďaka tomu je špirálka nielen perfektne ochladená pri každom potiahnutí, ale naviac tiež dochádza k dokonalému premiešaniu vzduchu s parou, a v kombinácii s inteligentne navrhnutou komorou tu na vás čakajú bohaté mraky pary s prvotriednym podaním chuti.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

 

Obsah balenia a parametre

1x Vapor Giant V6 S  Black edition
1x náhradné Ultem telo
Príslušenstvo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 51,9mm x 23mm
Objem: 5,5ml
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

 

Praktická základňa

V tele atomizeru Vapor Giant V6 S sa ukrýva moderne spracovaná základňa s dvoma praktickými stĺpikmi. Do tejto základne je možné nainštalovať jednu špirálku podľa potreby. Špirálku následne len dotiahnete pomocou dvoch skrutiek vo vrchnej časti stĺpikov. Montáž je veľmi jednoduchá a hravo si s ňou poradí aj začiatočníci.

 

 

Konštrukcia

Plne rozložiteľný atomizér ponúka 510 náustok z Ultemu, ktorý je možné zladiť s náhradným Ultem telom. Vyskrutkovať možno nielen základňu, ale tiež samotnú komoru. S jednou špirálkou, hravo nastaviteľným spodným prívodom vzduchu a praktickým systémom horného plnenia na vás čaká špička medzi atomizérmi pre priame poťahovanie do pľúc.

 

Veľký objem

Jednou z hlavných výsad clearomizéru Vapor Giant V6 S je predovšetkým objem tanku. Ak nie ste priaznivci častého doplňovania, iste vás poteší prítomnosť tela, ktoré bez problémov pojme až 5,5 ml e-liquidu! Vďaka tomu sa skvele hodí pri častom cestovaní a vonkajších aktivitách. Vapujte, ako je libo. Tank si poradí s dlhotrvajúcim používaním bez nutnosti plnenia.

 

Spodná regulácia airflow

V spodnej časti atomizera nájdete praktický, plne regulovateľný systém airflow. Ten umožňuje veľmi pohodlnú reguláciu jednoduchým otáčaním krúžku. Výhodou je potom vnútorná airflow časť atomizera. Priamo v základni pod špirálkou sa totiž nachádza hneď deväť samostatných airflow otvorov, pričom šesť z nich môžete uzavrieť pomocou priložených skrutiek a ovplyvniť tak výslednú tuhosť poťahu.

 

Nie je určené pre náplne s obsahom nikotínu!

 

Súvisiace produkty - Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition

Cotton Bacon Prime - 10ks

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH4,99

Potřebujete poradit ? Atomizér VAPOR GIANT V6 S 23mm - DLC Black Edition

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam