Počet položek: 0 0,00 €

ORANGE TOBACCO - shake&vape Flavormonks 12 ml

Vychutnajte si delikátnu zmes obľúbeného No. 9 Bourbon Tobacco z radu Tobacco Bastards a príchute zrelej pomarančovej kôry. Aj nevšedná kombinácia môže byť skvelá a dokáže vykúzliť úsmev na tvári.

kliknutím zväčšíte
ORANGE TOBACCO - shake&vape Flavormonks 12 ml
7,20 EUR6,00 EUR bez DPHks
objem lahvičky :
12 ml

ORANGE TOBACCO - shake&vape 12ml

 

Vychutnajte si delikátnu zmes obľúbeného No. 9 Bourbon Tobacco z radu Tobacco Bastards a príchute zrelej pomarančovej kôry. Aj nevšedná kombinácia môže byť skvelá a dokáže vykúzliť úsmev na tvári.

 

Odporúčané dávkovanie: 20% (do 60ml fľaštičky doliať 48 ml bázy či boosteru)
Odporúčaná doba zrenia: podľa odporúčaní výrobcu nie je potreba
Objem: 12ml arómy v 60ml fľaštičke

Nové príchute radu Flavormonks Tobacco Bastards Fruits Shake and Vape prichádzajú v 60ml fľaštičke Helix, ktorá obsahuje 10ml príchute. Jednoducho pridajte bázu alebo booster, pretrepte a razom máte zásobu skvelého e-liquidu! Pri nových fľaštičkách Helix je možné odšroubouvat kvapkadlo a fľaštičku pohodlne doplniť bez potreby zložito odnímať celé viečko s kvapkadlom.

Čo možno neviete: Pred tým, než sa k vám dostanú príchute z radu Tobacco Bastards Fruits prechádzajú 3-mesačným procesom zrenia pri stabilnej teplote 25 stupňov Celzia.

Spoločnosť Flavormonks je malý rodinný podnik s tradíciou, ktorý sa viac ako 80 rokov špecializuje na výrobu vysoko kvalitných koncentrovaných príchutí pre potravinársky priemysel a to všetko remeselnou cestou. Počas desaťročí vývoja táto spoločnosť získala veľké množstvo skúseností, ktoré teraz zúročiala pri výrobe koncentrátov a aróm. Výrobok remeselníka nie je len vyrobený, je vytvorený.

 
Samotná príchuť Flavormonks Tobacco Bastards Fruits neobsahuje nikotín a slúži len na dochucovanie báz.

Belgické príchute Flavormonks radu Tobacco Bastards Fruits vynikajú množstvom skvelých koncentrovaných príchutí (aróm), ktoré sú unikátne vo svete. Všetky príchute sú vyrábané ručne z čerstvých koncentrátov podľa najvyšších noriem potravinárskej kvality a pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie postupy (FASFC). Hlavným cieľom výrobcu je poskytnút príchute v čo najvyššej prírodnej kvalite. Príchute Flavormonks neobsahujú diacetyl, acetoínu, acetylpropionyl, alkohol a nie sú žiadnym spôsobom farbené. Ich farba je čisto prírodného charakteru.

Krajina pôvodu: Belgicko

Skladujte na tmavom mieste pri teplote 10-20 ° C
Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nepredajné osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Tento produkt je určený iba pre domáce miešanie náplní do elektronických cigariet.

Potřebujete poradit ? ORANGE TOBACCO - shake&vape Flavormonks 12 ml

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam