Počet položek: 0 0,00 €

OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh Artic Ice

Nová verzia OXVA Xlim V2 POD s batériou s kapacitou 900 mAh, skvelým podaním chuti, ovládaním prietoku vzduchu, veľkým OLED displejom s nastavením výkonu a náplňami zabraňujúcimi prípadnému úniku - to sú hlavné výhody tohto PODu. Kapacita cartridge je 2,0 ml s integrovanými žhaviacimi hlavami - na výber máte z 0,8ohm alebo 0,6ohm cartridge.

kliknutím zväčšíte
OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
  • OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh
26,99 EUR22,49 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
26,99 €skladom
26,99 €skladom
26,99 €nie je skladom
26,99 €skladom
26,99 €skladom
barva:Artic Iceikona :
barva 
kapacita baterie :
900 mAh
odpor :
0,8 ohm
0,6 ohm
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
MTL 

OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900 mAh

 

Výrobca obľúbenej elektronickej cigarety prichádza na trh s vylepšenou verziou podov OXVA Xlim V2 s novými prepracovanými cartridgemi, ktoré vôbec netečú. Okrem toho sa vyznačujú pohodlnejším plnením a optimálnou tuhosťou poťahu. Veľkou výhodou cartridgí Xlim V2 je bočné plnenie so silikónovým uzáverom a integrovanými žhaviacimi hlavami s odporom 0,6 ohm pre štandardné nikotínové e-liquidy alebo 0,8 ohm pre nikotínové soli. Obe tieto cartridge sú súčasťou balenia.

OXVA Xlim V2 sa vyznačuje kompaktnými rozmermi, prehľadným OLED displejom a vynikajúcim podaním chuti. Telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny, váži len 47 gramov a meria len 111 mm. V tele je integrovaná batéria so solídnou kapacitou 900 mAh. Port USB-C umiestnený na spodnej strane zariadenia sa stará aj o superrýchle nabíjanie.

Skvelou funkciou je bočný systém airflow s plynulou reguláciou pomocou špeciálnej páčky. Xlim V2 má nastaviteľný výkon 5-25 W, ktorý môžete sledovať na displeji na prednej strane zariadenia. Na displeji sa zobrazuje aj odpor žhaviacej hlavy, stav batérie, počet poťahov a zvolený výstupný výkon. Pod displejom sa nachádza ovládacie tlačidlo, ktoré môžete použiť na zapnutie, alebo použiť funkciu automatického poťahu. Zariadenie je tiež vybavené automatickou detekciou odporu žhaviacej hlavy na nastavenie ideálneho výkonu.

Úplne nové cartridge Xlim V2 boli navrhnuté tak, aby zabránili akémukoľvek možnému úniku e-liquidu. Ponúkajú jednoduché bočné plnenie a pojmú 2 ml vášho obľúbeného e-liquidu.

 

Obsah balenia a parametre

1x OXVA Xlim Pod
1x cartridge OXVA Xlim V2 Pod (0,8 ohm)
1x cartridge OXVA Xlim V2 Pod (0,6 ohm)
1x USB-C kábel
Užívateľská príručka

Obsah balenia sa môže ďalej špecifikovať.

Rozmery: 111mm x 24mm x 14mm
Objem cartridge: 2ml
Výstupní výkon: 5-25 W
Podporovaný odpor: 0,6 – 1,2 ohm
Váha: 47g
Batérie: 900mAh
Nabíjanie: USB-C (5V/1A)
Materiál: hliníková zliatina + PCTG

 

Nové cartridge

Súčasťou balenia sú dve vylepšené cartridge Xlim V2. Prvá má odpor 0,6 ohm a je vhodná pre štandardné nikotínové e-liquidy. Druhá cartridge ponúka odpor 0,8 ohm a je vhodná pre nikotínové soli. Novinkou je systém bočného plnenia. Kapacita zásobníka je 2 ml. Tieto cartridge sú kompatibilné aj s prvou verziou OXVA Xlim Pod. Úplne nové cartridge Xlim V2 boli navrhnuté tak, aby úplne zabránili možnému presakovaniu e-liquidu.

 

Přehladný dispej

Na prednej strane je prehľadný OLED displej, ktorý vás informuje o aktuálnom nastavení výkonu, nameranom odpore špirály, počtu poťahov a stave batérie. Výkon je možné nastaviť v rozmedzí od 5 do 25 W pomocou veľkého spínacieho tlačidla umiestneného pod displejom. Ovládanie je mimoriadne intuitívne a zvládnete ho za niekoľko minút.

 

Regulácia airflow

Veľkou výhodou a inovatívnym prvkom OXVA Xlim V2 je prítomnosť systému airflow. Na bočnej strane sa nachádza praktický posuvník, ktorého nastavením môžete ovplyvniť prívod vzduchu do cartridge. Môžete tak pohodlne nastaviť tuhosť poťahu a prispôsobiť si výsledný poťah podľa svojich predstáv.

 

 

Plnenie cartridge

Cartridge majú objem 2 ml. V prípade potreby ich môžete kedykoľvek doplniť jednoduchým vytiahnutím silikónového uzáveru na boku cartridge s následným doplnením e-liquidu. Celý proces trvá len niekoľko sekúnd.

 

 

 

Súvisiace produkty - OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh

OXVA XLIM V2 - náhradná pod cartridge | 0.6 ohm, 0.8 ohm

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.6 ohm, 0.8 ohm
Cena s dph od3,72

Potřebujete poradit ? OXVA Xlim V2 Pod Kit - 900mAh

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam