Počet položek: 0 0,00 €

Vernostný systém

BOMBA vernostný systém - U NÁS MÔŽETE NAKUPOVAŤ AJ ÚPLNE ZADARMO

Do nášho vernostného systému bol zapojený nový e-shop www.konope24.sk

Ak ste už nakupovali na našom e-shope www.bomba-cig.sk a chcete nakúpiť na e-shope www.konope24.sk použite prosím rovnaké prihlasovacie údaje. Len tak sa Vám budú načítavať zľavy pod jeden účet.

 

Po zaregistrovaní a prihlásení do administrácie na našom e-shope www.bomba-cig.cz, budete mať cenu niektorých položiekaž lacnejšie

 

e-liquid Liqua 10ml - 3,04 EUR1. úroveň - provízie z vlastných nákupov

Ak nakúpite na niektorom nami prevádzkovaných eshopov, automaticky bude na Váš užívateľský účet pripísaná provízia % výške uvedenej nižšie v tabuľke z vyššie Vášho nákupu (bez platby poštovného). Platí len pre registrovaných zákazníkov. Teraz je táto provízia nastavená u www.bomba-cig.sk vo výške 4% z veľkosti Vašej objednávky za nakúpený tovar. POZOR, túto províziu budete môcť využiť nielen pri svojom niektorom ďalšom nákupe na www.bomba-cig.skale na všetkých našich eshopoch zaradených do tohto vernostného systému. V blízkej dobe bude spustený ďalší eshop.

  Príklad: na eshope bomba-cig.sk bude nastavená 4% vyššie provízie na Váš ďalší nákup, za predpokladu, že nakúpite minimálne za 10,- € bez poštovného. Vy nakúpite teda za 60,- € bez poštovného, teda po uplynutí zákonnej lehoty na vrátenie tovaru (teraz nastavené na 21 dní) bude na Váš užívateľský účet pripísaná suma vo výške 2,4 EUR, ktorú budete môcť celú alebo len z časti uplatniť pri vašom ďalšom nákupe, a to nielen na www.bomba-cig.sk, ale aj do budúcnosti na všetkých našich shopoch zaradených do tohto vernostného systému.

2. úroveň - za nových zákazníkov

1. Ak ste s našimi službami spokojní, odporučte náš e-shop svojim známym.

2. Ak nový zákazník na našom eshope pri prvej objednávke do kolónky "kto ma odporučil" napíše Vaše meno, priezvisko a bydlisko alebo email alebo telefón, tak nielen že bude môcť on sám využívať províziu podľa úrovne č.1, ale zároveň automaticky bude na váš užívateľský účet pripísaná provízia v% výške uvedenej nižšie v tabuľke z výšky jeho nákupu (bez platby poštovného), a to ako poďakovanie Vám za privedenie nového užívateľa. Nutné, aby nový zákazník pri prvej objednávke vykonal tiež registráciu. Provízie z tohto novo privedeného užívateľa Vám bude na Váš užívateľský účet pripisovaná pri akejkoľvek objednávke tohto nového zákazníka, za predpokladu jeho minimálne výšky, ktorá je uvedená nižšie v tabuľke, a to do konca fungovania tohto vernostného systému. Províziu z jeho nákupu budete dostávať nielen za nákup na www.bomba-cig.sk, ale zo všetkých jeho nákupov na eshopoch zaradených do tohto vernostného systému.

Príklad: Eshop www.bomba-cig.sk odporučíte svojmu kamarátovi Pepovi. Pepa u nás prevedie prvú objednávku, pri ktorej uvedie, že mu tento shop odporučil pán XY, teda VY, zároveň potvrdením tejto objednávky bude automaticky zaregistrovaný. Následne ak Pepa nakúpi na www. bomba-cig.sk tovar za 80,- EUR bez poštovného a napr. do budúcnosti nakúpi na inom nami prevádzkovanom eshopu za 100,- EUR  bez poštovného, bude na Váš zákaznícky účet po uplynutí zákonnej lehoty na vrátenie tovaru (teraz nastavené na 21 dní ) pripísaná suma v celkovej výške 7,2 EUR (3,2 EUR + 4,- EUR), ktorú budete môcť celú alebo len z časti uplatniť pri Vašom ďalšom nákupe, a to nielen na www.bomba-cig.sk, ale aj na všetkých našich shopoch zaradených do tohto vernostného systému. Ak by ste v tomto modelovom prípade zohnali 25 nových zákazníkov, ktorí budú uskutočňovať priemernej objednávky ako Vy, potom MÁTE AKÉKOĽVEK NÁKUPY U NÁS ÚPLNE ZADARMO. Samozrejme berte na vedomej, že toto je modelový prípad.

Eshop zaradené do tohto VERNOSTNÉHO SYSTÉMU

Názov eshopu

Výška Vašej provízie z Vášho nákupu

Výška Vašej provízie z nákupu odporúčaného zákazníka

Minimálna výška objednávky

bomba-cig

4% 4% 10 EUR

 

 

 

Vaša otázka

vase meno, priezvisko, firma:*
Váš email:*
Váše telefonne číslo:*
Vaša otázka:*
opíšte kód:* antispam
     vice informaci
Copyright © www.bomba-cig.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.bomba-cig.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Ďalšie informácie