Počet položek: 0 0,00 €

Vapefly NICOLAS MTL - 3ml strieborná

Jeden z najlepších MTL atomizérov súčasnosti od spoločnosti Vapefly, ktorý sa vyznačuje perfektným podaním chuti. Objem 3,0ml, rozmery 22x46mm. Vrchné plnenie, súčasťou balenia sú žhaviace hlavy o odpore 0,6 ohm a 1,8 ohm. Spodný systém airflow je nastaviteľný v pomerne veľkom rozsahu pre ideálnú tuhosť poťahu.

kliknutím zväčšíte
Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
21,49 EUR17,91 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
21,49 €skladom
21,49 €skladom
barva:striebornáikona :
barva 
odpor :
0,6 ohm
1,8 ohm
kapacita clearomizéru :
3,0 ml
způsob kouření :
MTL 

Vapefly NICOLAS MTL 

 

Minimalistický dizajn a vynikajúce podanie chuti, tak by sa dal v skratke charakterizovať clearomizer výrobcu Vapefly s názvom Nicolas MTL. Ako je už z názvu zrejmé, jedná sa o clearomizer pre klasické šlukovanie. Láka v prvom rade na veľmi kompaktné rozmery a štýlový minimalistický dizajn. Jeho dĺžka je 46 mm a priemer potom 22 mm. V spodnej časti sa nachádza závit typu 510 s pozláteným centrpinom pre perfektnú vodivosť a presné žeravenie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je kompatibilný s celým radom gripov na dnešnom trhu. K dostaniu je v dvoch farebných variantoch, v striebornej a čiernej farbe.

Vapefly Nicolas MTL pracuje s továrenskými hlavami, ktoré sú však veľmi intuitívne. Najmä po stránke výmeny uľahčujú užívateľovi celý proces. Telieska nemajú v spodnej časti závit a do tanku sa len vsadzujú, nie je potreba je teda pracne skrutkovať. Vďaka tomu budete mať svoje ruky neustále čisté a výmena telieska zaberie len minimum času. V balení sa nachádzajú hneď dve telieska s rozdielnymi odpormi. Telieska ponúknu vertikálnu špirálku pre perfektné podanie chuti a optimálnu produkciu pary. Prvá z nich ponúka odpor 0,6 ohm a je ideálna pre klasické šlukovanie s väčšou produkciou pary. Druhé teliesko je pre tuhší poťah a ponúka odpor 1,8 ohm, jedná sa tiež o teliesko pre klasické šlukovanie.

Objem tanku činí 3 ml, jedná sa o pomerne veľkú kapacitu, ktorú ocenia najmä užívatelia s vyššou spotrebou e-liquidu. Výhodou je tiež spôsob plnenia, clearomizer môžete kedykoľvek doplniť odskrutkovaním vrchného uzáveru. Tento mechanizmus je veľmi rýchly a doplnené budete mať behom pár sekúnd. O ideálnu produkciu pary sa potom stará prepracovaný systém airflow. V spodnej časti sa nachádza regulačný krúžok pre detailné nastavenie airflow. Ten ponúka päť regulačných otvorov s rôznymi priemermi a ešte jeden otvor naviac umiestnený z druhej strany. Tuhosť poťahu si tak detailne prispôsobíte svojim predstavám. Vapefly Nicolas MTL je jedinečný clearomizer pre klasické šlukovanie s mimoriadne jednoduchou obsluhou, prekvapivo veľkým tankom a predovšetkým s vynikajúcim podaním chuti.

 

Obsah balenia a parametre

1x clearomizér Vapefly Nicolas
1x žhaviace teliesko Vapefly Nicolas (0,6 ohm)
1x žhaviace teliesko Vapefly Nicolas (1,8 ohm)
1x náhradné pyrexové telo
1x sada náhradných dielov
 
Dĺžka: 46 mm
Priemer: 22 mm
Objem: 3 ml
Plnenie: vrchné
Materiál: nerezová oceľ
Závit: 510
 
 

Ideálne minimalistické spracovanie

Minimalistické spracovanie je hlavnou výsadou tanku Nicolas MTL. Vďaka tomuto klasickému spracovaniu sa hodí na ktorýkoľvek mod, nepôsobí extravagantne a budí luxusný dojem. K dostaniu je hneď v dvoch farebných variantoch - v čiernej, alebo striebornej farbe. Vyzerá nádherne na každom modu.
.
 

Veľký objem

Vapefly Nicolas ponúka prekvapivo veľký objem. Do tanku sa zmestia 3 ml e-liquidu. Väčšiu kapacitu ocenia užívatelia s vyššou spotrebou e-liquidu, rovnako ako užívatelia, ktorí radi cestujú, alebo ktorí potrebujú atomizér do zamestnania a nemajú toľko času ho plniť.
.
 

Vynikajúce podanie chuti

O clearomizéru Vapefly Nicolas MTL by mali zauvažovať najmä milovníci kvalitného podania chuti. Tento clearomizer dokáže výborne zakresliť chuť a dodať príjemnú paru do vašich úst. Vo vrchnej časti sa nachádza úzky náustok z delrinu pre ultimátny zážitok z vapovania.
.
 

Žhaviace hlavy

Vapefly Nicolas MTL pracuje so systémom továrenských žhaviacich hláv. V baleniu sa nachádzajú rovno dve hlavy s rôznymi odpormi. Prvá ponúka odpor 0,6 ohm a druhá potom 1,8 ohm. Obe sú ideálne pre klasické šlukovanie, u prvej zmienenej hlavy získate väčšie množstvo pary. Druhá hlava je potom určená pre tuhší poťah. Teliesko sa do tanku neskrutkuje, ale len vsadí vďaka inovatívnej technológii Plug-Pull.

.

Presné nastavenie airflow

Pre optimálne nastavenie produkcie pary a úpravu tuhosti poťahu použite spodný systém airflow. Ten ponúkne celkom päť otvorov pre prísun vzduchu s rôznymi priemermi. Otáčaním regulačného krúžku si sami vyberte požadované nastavenie airflow. Z druhej strany sa navyše nachádza ešte jeden extra vzduchový otvor, ktorý umožní plynulejší prísun vzduchu do tanku, čím značne ovplyvníte chuť. Nastavenie je skutočne bohaté a každý si môže prispôsobiť poťah presne svojim predstavám.

 

Vrchné plnenie

Jednoduchým pohybom odskrutkujte vrchný uzáver a začnite dopĺňať e-liquid do bočných otvorov. Nikdy pre plnenie nepoužívajte stredový otvor, jedná sa o komoru a e-liquid by vám pretiekol von. Tento plniaci systém je preverený skúsenosťami celej vaperské komunity. Je rýchly a intuitívny, každý užívateľ bude mať doplnené behom pár sekúnd.

 

 

POZOR: Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Súvisiace produkty - Vapefly NICOLAS MTL - 3ml

Žhaviaca hlava VAPEFLY FreeCore pre VAPEFLY NICOLAS | 0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh
Cena s dph od2,79
Žhaviaca hlava VAPEFLY NICOLAS | 0.6 ohm , 1.8 ohm

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.6 ohm , 1.8 ohm
Cena s dph od2,79

Potřebujete poradit ? Vapefly NICOLAS MTL - 3ml

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam