Počet položek: 0 0,00 €

Vapefly NICOLAS MTL - 3ml strieborná

Jeden z najlepších MTL atomizérov súčasnosti od spoločnosti Vapefly, ktorý sa vyznačuje perfektným podaním chuti. Objem 3,0ml, rozmery 22x46mm. Vrchné plnenie, súčasťou balenia sú žhaviace hlavy o odpore 0,6 ohm a 1,8 ohm. Spodný systém airflow je nastaviteľný v pomerne veľkom rozsahu pre ideálnú tuhosť poťahu.

kliknutím zväčšíte
Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
  • Vapefly NICOLAS MTL - 3ml
21,49 EUR17,91 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
21,49 €skladom
21,49 €skladom
barva:striebornáikona :
barva 
odpor :
0,6 ohm
1,8 ohm
kapacita clearomizéru :
3,0 ml
způsob kouření :
MTL 

Vapefly NICOLAS MTL 

 

Minimalistický dizajn a vynikajúce podanie chuti, tak by sa dal v skratke charakterizovať clearomizer výrobcu Vapefly s názvom Nicolas MTL. Ako je už z názvu zrejmé, jedná sa o clearomizer pre klasické šlukovanie. Láka v prvom rade na veľmi kompaktné rozmery a štýlový minimalistický dizajn. Jeho dĺžka je 46 mm a priemer potom 22 mm. V spodnej časti sa nachádza závit typu 510 s pozláteným centrpinom pre perfektnú vodivosť a presné žeravenie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je kompatibilný s celým radom gripov na dnešnom trhu. K dostaniu je v dvoch farebných variantoch, v striebornej a čiernej farbe.

Vapefly Nicolas MTL pracuje s továrenskými hlavami, ktoré sú však veľmi intuitívne. Najmä po stránke výmeny uľahčujú užívateľovi celý proces. Telieska nemajú v spodnej časti závit a do tanku sa len vsadzujú, nie je potreba je teda pracne skrutkovať. Vďaka tomu budete mať svoje ruky neustále čisté a výmena telieska zaberie len minimum času. V balení sa nachádzajú hneď dve telieska s rozdielnymi odpormi. Telieska ponúknu vertikálnu špirálku pre perfektné podanie chuti a optimálnu produkciu pary. Prvá z nich ponúka odpor 0,6 ohm a je ideálna pre klasické šlukovanie s väčšou produkciou pary. Druhé teliesko je pre tuhší poťah a ponúka odpor 1,8 ohm, jedná sa tiež o teliesko pre klasické šlukovanie.

Objem tanku činí 3 ml, jedná sa o pomerne veľkú kapacitu, ktorú ocenia najmä užívatelia s vyššou spotrebou e-liquidu. Výhodou je tiež spôsob plnenia, clearomizer môžete kedykoľvek doplniť odskrutkovaním vrchného uzáveru. Tento mechanizmus je veľmi rýchly a doplnené budete mať behom pár sekúnd. O ideálnu produkciu pary sa potom stará prepracovaný systém airflow. V spodnej časti sa nachádza regulačný krúžok pre detailné nastavenie airflow. Ten ponúka päť regulačných otvorov s rôznymi priemermi a ešte jeden otvor naviac umiestnený z druhej strany. Tuhosť poťahu si tak detailne prispôsobíte svojim predstavám. Vapefly Nicolas MTL je jedinečný clearomizer pre klasické šlukovanie s mimoriadne jednoduchou obsluhou, prekvapivo veľkým tankom a predovšetkým s vynikajúcim podaním chuti.

 

Obsah balenia a parametre

1x clearomizér Vapefly Nicolas
1x žhaviace teliesko Vapefly Nicolas (0,6 ohm)
1x žhaviace teliesko Vapefly Nicolas (1,8 ohm)
1x náhradné pyrexové telo
1x sada náhradných dielov
 
Dĺžka: 46 mm
Priemer: 22 mm
Objem: 3 ml
Plnenie: vrchné
Materiál: nerezová oceľ
Závit: 510
 
 

Ideálne minimalistické spracovanie

Minimalistické spracovanie je hlavnou výsadou tanku Nicolas MTL. Vďaka tomuto klasickému spracovaniu sa hodí na ktorýkoľvek mod, nepôsobí extravagantne a budí luxusný dojem. K dostaniu je hneď v dvoch farebných variantoch - v čiernej, alebo striebornej farbe. Vyzerá nádherne na každom modu.
.
 

Veľký objem

Vapefly Nicolas ponúka prekvapivo veľký objem. Do tanku sa zmestia 3 ml e-liquidu. Väčšiu kapacitu ocenia užívatelia s vyššou spotrebou e-liquidu, rovnako ako užívatelia, ktorí radi cestujú, alebo ktorí potrebujú atomizér do zamestnania a nemajú toľko času ho plniť.
.
 

Vynikajúce podanie chuti

O clearomizéru Vapefly Nicolas MTL by mali zauvažovať najmä milovníci kvalitného podania chuti. Tento clearomizer dokáže výborne zakresliť chuť a dodať príjemnú paru do vašich úst. Vo vrchnej časti sa nachádza úzky náustok z delrinu pre ultimátny zážitok z vapovania.
.
 

Žhaviace hlavy

Vapefly Nicolas MTL pracuje so systémom továrenských žhaviacich hláv. V baleniu sa nachádzajú rovno dve hlavy s rôznymi odpormi. Prvá ponúka odpor 0,6 ohm a druhá potom 1,8 ohm. Obe sú ideálne pre klasické šlukovanie, u prvej zmienenej hlavy získate väčšie množstvo pary. Druhá hlava je potom určená pre tuhší poťah. Teliesko sa do tanku neskrutkuje, ale len vsadí vďaka inovatívnej technológii Plug-Pull.

.

Presné nastavenie airflow

Pre optimálne nastavenie produkcie pary a úpravu tuhosti poťahu použite spodný systém airflow. Ten ponúkne celkom päť otvorov pre prísun vzduchu s rôznymi priemermi. Otáčaním regulačného krúžku si sami vyberte požadované nastavenie airflow. Z druhej strany sa navyše nachádza ešte jeden extra vzduchový otvor, ktorý umožní plynulejší prísun vzduchu do tanku, čím značne ovplyvníte chuť. Nastavenie je skutočne bohaté a každý si môže prispôsobiť poťah presne svojim predstavám.

 

Vrchné plnenie

Jednoduchým pohybom odskrutkujte vrchný uzáver a začnite dopĺňať e-liquid do bočných otvorov. Nikdy pre plnenie nepoužívajte stredový otvor, jedná sa o komoru a e-liquid by vám pretiekol von. Tento plniaci systém je preverený skúsenosťami celej vaperské komunity. Je rýchly a intuitívny, každý užívateľ bude mať doplnené behom pár sekúnd.

 

 

POZOR: Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Súvisiace produkty - Vapefly NICOLAS MTL - 3ml

Žhaviaca hlava VAPEFLY FreeCore pre VAPEFLY NICOLAS | 0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh
Cena s dph od2,79
Žhaviaca hlava VAPEFLY NICOLAS | 0.6 ohm , 1.8 ohm

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.6 ohm , 1.8 ohm
Cena s dph od2,79
Náhradné sklenené telo pre VAPEFLY NICOLAS

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH2,73

Potřebujete poradit ? Vapefly NICOLAS MTL - 3ml

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam