Počet položek: 0 0,00 €

DotMod dotStick Kit

DotStick je luxusná a elegantná e-cigareta s priemerom 22mm s možnosťou zmeny režimu (tri režimy výst. výkonu s rôznou intenzitou a režim Bypass). Funguje na jednu batériu 18350 alebo 18650 po inštalácii predlžovacieho tela (súčasť balenia). Atomizér má objem 2,0ml, jednoduché spodné plnenie a spodnú reguláciu airflow. Súčasťou balenia sú žh. hlavy s odporom 0,4 ohm (DL) a 1,2 ohm (MTL).

kliknutím zväčšíte
DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
 • DotMod dotStick Kit
Produkt už nie je skladom
barva:ikona :
barva 
odpor :
0,4 ohm
1,0 ohm
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
MTL 
DL - do plúc 

DotMod dotStick Kit

 

Luxusná a elegantná elektronická cigareta od jedného z najprestížnejších výrobcov na poli vapingu - to je dotMod DotStick štartovacia sada. Telo je vyrobené z leteckého hliníka s nezameniteľným vzhľadom vo firemných farbách dotMod. K dostaniu je hneď v štyroch farbách. Vrchný atomizér je potom v zlatom prevedení s čiernym náustkom s uchytením typu 510. Priemer e-cigarety činí len 22 mm, skvele preto padne do každej ruky a pohodlne sa z nej vapuje. Pre ovládanie bude potrebné jedno jediné tlačidlo slúžiace na zapnutie a vypnutie, ale aj pre žhavenie alebo pre zmenu výstupného režimu.

Dotmod DotStick Kit je regulovaná e-cigareta so slotom pre externú batériu a s možnosťou zmeny výstupného režimu. K dispozícii sú hneď tri režimy výstupného výkonu s rôznou intenzitou. Používať môžete tiež režim Bypass pre priame výstupné napätie z batérie. Dotmod DotStick pracuje s jednou batériou typu 18350 alebo 18650 po inštalácii predlžovacieho tela, ktoré je súčasťou balenia. Batérie naopak súčasťou balenia nie je a je treba ju dokúpiť samostatne.

Atomizér vo vrchnej časti ponúkne objem tanku 2 ml a jednoduché spodné plnenie. K dispozícii je tiež spodná regulácia airflow. Spoločne s atomizérom prichádzajú na scénu nové žhaviace hlavy s nerezovým mesh pletivom v jadre. Prvá hlava ponúkne odpor 0,4 ohm a použitie na DL. Druhá hlava má odpor 1,2 ohm a nájde využitie u priaznivcov MTL poťahu. Dotmod DotStick Kit je nádherná a štýlová e-cigareta pre náročných užívateľov.

 

Obsah balenia a parametre

1x DotMod DotStick mod
1x DotMod DotStick adaptér
1x DotMod DotStick tank
1x žhaviaca hlava 0,4?
1x žhaviaca hlava 1,0?
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Priemer: 22mm
Objem: 2ml
Nastaviteľné žhavenie: Nízke / Stredné / Vysoké
Podporované režimy: Výkon / Bypass
Podporovaný odpor: od 0,4?
Batéria: 18650 / 18350 – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: hliníková zliatina
Náustok: 510

 

Batéria

DotStick je pen-style e-cigareta s vymeniteľnou batériou (nie je súčasťou balenia). Po odskrutkovaní spodného viečka ľahko vymeníte vybitú batériu za plne nabitú a môžete ďalej vapovat. O nabíjanie sa postará micro USB port.

Do tela je možno nainštalovať jednu batériu typu 18350 alebo 18650. Súčasťou balenia je totiž tiež predlžovací telo, po ktorého inštalácii je možné do e-cigarety nainštalovať jednu batériu typu 18650. Možnosti sú tak skutočne obrovské.

 

Tri výstupné režimy výkonu

Vďaka prítomnosti elektronického čipu v tele e-cigarety Dotmod DotStick na vás čakajú hneď tri režimy výstupného výkonu. Každý z týchto režimov dodá rozdielny výkon pre obe žhaviace hlavy v baleniu. Ak nebudete chcieť využívať tieto režimy výkonu, k dispozícii máte ešte štvrtý režim. Týmto režimom je bypass, teda režim priameho výstupného napätia z batérie, ktorý môžete poznať z mechanických módov.

 

DotStick atomizér

Jednoduchá konštrukcia tanku sa skladá zo skleneného tela, základne, žhaviacej hlavy a 510 náustku. Žhaviacu hlavu stačí do tanku vložiť, nemusí sa nijako skrutkovať.

 

 

Plnenie

DotStick tank ukrýva šikovný spôsob plnenia s odpruženým otvorom v spodnej časti tanku. Po odskrutkovaní základne stačí kvapkadlom zatlačiť na otvor a naplniť tank až 2ml e-liquidu.

 

Žhaviace hlavy

V balení nájdete aj dve žhaviace hlavy. Jednu pre priame poťahy do pľúc s odporom 0,4?, druhú na poťahovanie štýlom pusa-pľúca s odporom 1,0?.

 

 

 

Súvisiace produkty - DotMod dotStick Kit

Žhaviaca hlava DotMod DotStick 0,4 ohm - DL

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH3,19
Žhaviaca hlava DotMod DotStick 1,0 ohm - MTL

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH3,19

Potřebujete poradit ? DotMod dotStick Kit

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Komentáre k DotMod dotStick Kit

1
5.2.2021 20:21
Rastislav Gamčík

DotMod dotStick požívam krátko, ale som nad mierou spokojný. Nezateká, neprská a dobré podanie chuti. dobrá cena

Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam