Počet položek: 0 0,00 €

OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice

Mango je jedným z najobľúbenejších exotických druhov ovocia. Celá chuť je pretkaná šťavnatou, sladkou, sviežou a krémovou chuťou exotického manga, ktorého špecifickú chuť umne zvýrazňuje prítomnosť čerstvej a neodolateľnej marakuje. Skrátka brilantné.

kliknutím zväčšíte
OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice
  • OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice
  • OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice
  • OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice
  • OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice
Produkt už nie je skladom
kapacita baterie :
550 mAh
odpor :
1,0 ohm
síla nikotínu :
20 Nick Salt mg
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
MTL 
objem lahvičky :
10 ml
VG/PG :
50/50 

MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice OXBAR RRD 

 

Mango je jedným z najobľúbenejších exotických druhov ovocia. Celá chuť je pretkaná šťavnatou, sladkou, sviežou a krémovou chuťou exotického manga, ktorého špecifickú chuť umne zvýrazňuje prítomnosť čerstvej a neodolateľnej marakuje. Skrátka brilantné.

 

Just Juice OXBAR RRD je kompletná plniaca súprava e-cigarety a e-liquidu vhodná na okamžité a mimoriadne jednoduché použitie bez zložitého výberu potrebných komponentov. Stačí ju vybrať z obalu, naplniť priloženým e-liquidom a začať vapovať. Už žiadne zložité nastavovanie alebo komplikované spôsoby inštalácie. Najlepšia alternatíva k tradičným tabakovým cigaretám a jednorazovým e-cigaretám je konečne tu.

E-cigareta OXBAR RRD je hybridné zariadenie, ktoré spája výhody jednorazových a plniteľných e-cigariet. E-cigareta sa skladá z pevnej a integrovanej cartridge, ktorú možno naplniť e-liquidom, a tela s integrovanou batériou, ktorú budete môcť pohodlne dobíjať prostredníctvom portu USB-C. Cartridge ponúkne solídnu životnosť, ktorá zvládne až 10 náplní (približne 20 ml e-liquidu a približne 6 000 poťahov), po ktorých sa celá e-cigareta vymení za novú. Žhavenie je plne automatické ihneď po potiahnutí z náustku.

Kompletní souprava Just Juice OXBAR RRD je ekvivalentem až pěti jednorázových e-cigaret s 600 potahy, díky čemuž přináší velkou úsporu pro vaši peněženku a je šetrnější k planetě a životnímu prostředí.

 

Parametre produktu:

E-cigareta OXBAR RRD:
Rozmery: 73,2 x 34 x 13,7 mm
Spôsob potiahnutia : MTL (klasické šlukovanie)
Metódy spínania poťahov: automatické
Kapacita batérie: 550 mAh
Životnosť jednorazovej cartridge: približne 10 naplnení (20 ml e-liquidu)
Celková životnosť e-cigarety: približne 6000 potiahnutí
Objem jednorazovej cartridge: 2 ml
Odpor cartridge: 1,0 Ω (mesh)
Dobíjanie: USB-C port (5V / 1A)
Váha: 34 g
 
 
E-liquid Just Juice:
Príchuť: Mango & Passion Fruit (Mango & marakuja)
Sila nikotínu: 20 mg (nikotínová soľ)
Objem: 10 ml
Základný pomer: PG50/VG50
 
Sada e-cigarety a e-liquidu
 
Úplne jedinečná kompaktná súprava MTL e-cigarety a e-liquidu je ideálnou voľbou pre začínajúcich používateľov, ktorí sa rozhodli vyskúšať vaping alebo prechádzajú z jednorazových e-cigariet či tradičných tabakových cigariet. Uľahčuje výber vašej prvej e-cigarety vďaka praktickému baleniu, ktoré obsahuje všetko potrebné na začatie vapovania. Môžete zabudnúť na zložitý výber prvého zariadenia alebo vhodnej náplne, v tejto súprave nájdete všetko potrebné, stačí naplniť, aktivovať a vapovať.
 
just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-7png
Praktické rozmery
 
OXBAR RRD ponúka praktický a skladný konštrukčný systém. Vďaka kompaktným rozmerom sa dá perfektne prenášať napríklad vo vrecku a vďaka skvelej ergonómii sa pohodlne drží v dlani aj počas vapovania. Vďaka nízkej hmotnosti celej konštrukcie ho počas používania v ruke ani nepocítite. Je to ideálny pomocník na cesty, ale aj do práce či do spoločnosti.
Perfektná životnosť cartridge
 
Napevno nainštalovaná a integrovaná cartridge OXBAR RRD ponúka pohodlné bočné dopĺňanie a dlhú životnosť. Zvládne až desať náplní, čo zodpovedá približne 20 ml e-liquidu, takže s e-cigaretou OXBAR RRD môžete ľahko odparovať až dve fľaše e-liquidu Just Juice. Ak potrebujete doplniť náplň, jednoducho odklopte silikónový bočný uzáver a náplň doplníte v priebehu niekoľkých sekúnd.
just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-8png
just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-9png
Opetovné nabíjanie
 
V kompaktnom tele sa nachádza integrovaná batéria, ktorá zaručuje dlhú životnosť a bezproblémové používanie. Kapacita tejto batérie je 550 mAh a budete ju môcť kedykoľvek pohodlne dobiť pomocou portu USB-C na tele e-cigarety. Batéria podporuje nabíjanie 5 V/1 A, takže sa dokáže neuveriteľne rýchlo dobiť na plnú kapacitu.
Vynikajúce podanie chuti
 
Integrované mesh žhaviace teliesko zaisťuje najlepšiu možnú chuť v OXBAR RRD. Odpor tohto telieska je 1,0 ohm, takže si môžete vychutnať aj optimálnu tuhosť poťahu pre stredne tuhý poťah. Veľká plocha odparovania zaisťuje tú najvernejšiu a najsilnejšiu chuť.
just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-10png

 

just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-11png
Automatická prevádzka
 
OXBAR RRD ponúka skutočne jednoduché a praktické použitie. Jednoducho vyberte e-cigaretu z obalu, naplňte ju e-liquidom, počkajte niekoľko minút a stlačte aktivačné tlačidlo. Potom sa môžete pohodlne usadiť a začať vapovať. Žhavenie sa spustí úplne automaticky po potiahnutí z náustka. Na e-cigarete nie je potrebné nič nastavovať, všetko je už automaticky nastavené priamo z výroby.
Obsah balenia:
 
1x e-cigareta OXBAR RRD (550 mAh; 2 ml)
1x e-liquid Just Juice 10ml / 20mg
1x užívateľská príručka
 
* POZOR: Nabíjací kábel USB-C nie je súčasťou balenia
just-juice-oxbar-rrd-kit-desc-12png

Potřebujete poradit ? OXBAR RRD MANGO & PASSION FRUIT 20mg Nick Salt – Just Juice

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam