Počet položek: 0 0,00 €

PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg

Môžete sa tešiť na dokonale vyváženú zmes sladkých, kyslých, trpkých a osviežujúcich chutí. Na chuť tohto grapefruitu nezabudnete už po prvom dúšku. Citrusy sú vo svete vapingu už stálicou, ale nasledujúca príchuť môže rozvíriť vody a priniesť svieži vietor do radu existujúcich citrusových zmesí. Čaká vás plná, aromatická a aromatická chuť zrelého grapefruitu so všetkými tónmi, ktoré k jeho chuti

kliknutím zväčšíte
PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg
  • PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg
  • PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg
4,94 EUR4,12 EUR bez DPHks
síla nikotínu :
20 Nick Salt mg
způsob kouření :
MTL 
objem lahvičky :
10 ml
VG/PG :
50/50 

PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg/ml

 

Môžete sa tešiť na dokonale vyváženú zmes sladkých, kyslých, trpkých a osviežujúcich chutí. Na chuť tohto grapefruitu nezabudnete už po prvom dúšku. Citrusy sú vo svete vapingu už stálicou, ale nasledujúca príchuť môže rozvíriť vody a priniesť svieži vietor do radu existujúcich citrusových zmesí. Čaká vás plná, aromatická a aromatická chuť zrelého grapefruitu so všetkými tónmi, ktoré k jeho chuti patria. 

Parametre

Objem: 10ml.
Obsah nikotínu: 20mg/ml  Nick Salt
Pomer VG/PG: 50/50

 

Páči sa vám jednorazové Elf Bar? Potom sa pripravte na absolútny zážitok, pretože všetky vaše obľúbené príchute sú teraz dostupné vo forme úžasného e-liquidu, ktorý si môžete vychutnať kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Známy výrobca jednorazových elektronických cigariet Elfbar teraz prichádza na trh so sériou lahodných e-liquidov s nikotínovou soľou s názvom Elfliq.

Výhodou e-liquidov Elfliq obsahujúcich nikotínovú soľ, je absencia dráždivého pocitu v hrdle počas vapovania a rýchlejšia absorpcia do organizmu. Vďaka týmto prvkom je možné inhalovať vyššiu dávku nikotínu v každom poťahu, ale v oveľa dlhších intervaloch. Vďaka tomu výrazne predĺžite životnosť žhaviacich hláv, ušetríte kapacitu batérie a tiež spotrebu samotnej náplne.


E-liquidy Elfliq obsahujú 50 % propylénglykolu a 50 % glycerolu. Vďaka tomu sú vhodné pre všetky typy elektronických cigariet a produkujú dostatočné množstvo pary. Nikotínová soľ je ideálna aj pre obľúbené POD systémy, ktoré sú síce kompaktné, ale ponúkajú obmedzenú kapacitu batérie alebo menšiu náplň. Pri použití s nikotínovou soľou sa spotreba výrazne zníži a kompaktná e-cigareta zrazu ponúkne podobnú výdrž ako väčšie modely pri použití bežných e-liquidov.


Zloženie: propylénglykol, rastlinný glycerol, nikotínová soľ, aróma

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Výrobca: Elf Bar

 

Súvisiace produkty - PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg

BOOSTER Emporio Salt Shot 20mg - 5x10ml (VG50/PG50)

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH9,80
BOOSTER Emporio DRIPPER Salt Shot 20mg - 5x10ml (VG70/PG30)

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH9,80

Potřebujete poradit ? PINK GRAPEFRUIT - Elf Bar ELFLIQ NicSalt - 20mg

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam