Počet položek: 0 0,00 €

TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt 20 mg

Či už ste fanúšikom ochutených tabakových zmesí, alebo dávate prednosť dezertným zmesiam, tejto jednoducho neodoláte. Dômyselná kombinácia zemitej chuti vyzretého tabaku s orechovou zmesou a nádychom karamelu osloví všetkých vaperov, ktorí uprednostňujú výraznejšie chute s výraznými zložkami. Z polovice s príchuťou tabaku a z polovice s príchuťou dezertu, to je tento očarujúci e-liquid.

kliknutím zväčšíte
TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt
  • TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt
  • TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt
  • TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt
4,24 EUR3,53 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
4,24 €skladom
síla nikotínu:20 mgikona :
síla nikotínu 
způsob kouření :
MTL 
objem lahvičky :
10 ml
VG/PG :
50/50 

 TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt

 

Či už ste fanúšikom ochutených tabakových zmesí, alebo dávate prednosť dezertným zmesiam, tejto jednoducho neodoláte. Dômyselná kombinácia zemitej chuti vyzretého tabaku s orechovou zmesou a nádychom karamelu osloví všetkých vaperov, ktorí uprednostňujú výraznejšie chute s výraznými zložkami. Z polovice s príchuťou tabaku a z polovice s príchuťou dezertu, to je tento očarujúci e-liquid od Just Juice.

Parametre

Objem: 10ml.
Obsah nikotínu: 11mg a 20mg/ml    
Pomer VG/PG: 50/50

 Spoločnosť Just Juice zo Spojeného kráľovstva najprv zaujala svojou ponukou čerstvých a originálnych ovocných príchutí. Teraz však prišli aj so sériou hotových e-liquidov s nikotínovou soľou. Séria Just Juice NicSalt priťahuje tie najlepšie druhy príchutí. Na svoje si prídu milovníci tropického ovocia aj domácich plodov. Ak však dávate prednosť tabakovým náplniam, výrobca myslel aj na vás a v celej sérii nájdete aj rad očarujúcich tabakových príchutí pre chvíle relaxu a pohody. Chuťovo vycibrené zmesi sú pred finálnym uvedením na trh mnohokrát testované a ponúkajú dokonale vyvážený pomer zložiek pre ten najlahodnejší zážitok z vapovania. Od citrusovo-kyslých náplní cez lahodný svet aromatizovaných tabakov až po najsladšie kombinácie exotického ovocia.

Najväčšou výhodou náplní Just Juice NicSalt s nikotínovou soľou je absencia dráždivého pocitu v hrdle počas vapovania a rýchlejšie vstrebávanie do tela. Vďaka týmto prvkom je možné inhalovať vyššiu dávku nikotínu v každom poťahu, ale v oveľa dlhších intervaloch. Vďaka tomu výrazne predĺžite životnosť žhaviacich hláv, ušetríte kapacitu batérie a tiež spotrebu e-liquidu.

E-liquidy Just Juice NicSalt obsahujú 50 % propylénglykolu a 50 % glycerolu. Vďaka tomu sú vhodné pre všetky typy elektronických cigariet a produkujú dostatočné množstvo pary. NicSalt je tiež ideálny pre populárne POD systémy. Pri používaní s nikotínovou soľou sa spotreba výrazne znižuje a kompaktná elektronická cigareta zrazu ponúka podobnú výdrž ako väčšie modely pri používaní s bežnými e-liquidmi.

Náš tip: 20 mg nikotínu v náplni so soľou je podobný klasickému 6 mg e-liquidu. Pri používaní tejto náplne preto odporúčame znížiť spotrebu približne na štvrtinu.

Upozornenie: Tieto náplne sa neodporúčajú používať v sub-ohmových zariadeniach. E-liquidy na základe nikotínových solí sú navrhnuté tak, aby optimálne fungovali na malých MTL zariadeniach.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Výrobca: Just Juice (Spojené kráľovstvo)

Potřebujete poradit ? TOBACCO NUTTY CARAMEL / Orieškový tabak s karamelom - Just Juice NicSalt

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam