Počet položek: 0 0,00 €

Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh

Uwell Caliburn je POD systém pre klasické šlukovanie s veľmi jednoduchým ovládaním pomocou jediného tlačidla a jednoduchým plnením. Je však vybavený aj systémom automatického žhavenia, kedy nie je potrebné tlačidlo držať, para sa začne tvoriť počas poťahu z náustku. Veľmi dobré podanie chuti. Hmotnosť podu je iba 30g. Výstupný výkon je 11W, objem cartridge 2,0ml, odpor žhaviacej špirálky 1,4 Ω.

kliknutím zväčšíte
Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
  • Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh
Produkt už nie je skladom
barva:ikona :
barva 
kapacita baterie :
520 mAh
odpor :
1,4 ohm
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
MTL 

Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh

 

Caliburn je nový POD systém, ktorý neosloví len priaznivcov značky UWELL a skúsených vaperov, ale tiež úplných začiatočníkov. Tí iste ocenia nadmieru jednoduché ovládanie pomocou jediného tlačítka a ľahké plnenie podu. Uwell Caliburn je pod systém, takže všetko, čo potrebujete na tvoru pary, je práve v tejto plastovej nádržke, ktorá sa plní e-liquidom, slúži ako náustok a zároveň v nej nájdete žhaviacu špirálku, spolu s vatou. Akonáhle je tento pod po čase opotrebovaný, stačí ho celý vymeniť za nový, nie je teda potrebné nič zložito rozoberať.

Jednoduchosť platí tiež v prípade ovládania. Nie je potrebné vyberať režim alebo niečo nastavovať, Caliburn stačí zapnúť piatimi rýchlymi stlačeniami tlačítka, rovnakým spôsobom e-cigaretu tiež vypnete v prípade, že ju nosíte vo vrecku alebo v taške. Pre tvorbu pary stačí tlačítko podržať a okamžite sa rozžhaví špirálka. Caliburn je však tiež vybavený systémom automatického žhavenia, kedy nie je potrebné tlačítko držať, para sa totiž začne tvoriť počas potiahnutia z náustku. Je teda iba na vás, ktorý spôsob vám bude vyhovovať najviac.

Uwell Caliburn Pod Kit má rozmery len 110 x 21,2 x 11,6 mm, jedná sa tak o mimoriadne kompaktné zariadenie, ktoré ľahko schováte do vrecka. Hmotnosť tejto e-cigarety je iba 30 g. Celé telo batérie je vyrobené z kvalitnej a odľahčenej hliníkovej zliatiny, cartridge je potom plastová. Na výber je pestrá paleta rôznych farebných variánt, z ktorých si zaručene vyberie každý.

 

Obsah balenia a parametre

1x Caliburn batéria
1x Caliburn pod 1,4Ω
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 110mm x 21,2mm x 11,6mm
Objem: 2ml
Výstupný výkon: 11W
Výstupné napätie: 3,2V-4V
Podporovaný odpor: 1,2Ω-1,5Ω
Batéria: 520mAh
Nabíjanie: micro USB port

 

Batéria a nabíjanie

Integrovaná batéria s kapacitou 520mAh sa môže v spojení s vyšším odporom 1,4Ω pochváliť dostatočnou výdržou.Bez problémov si poradí s niekoľko hodinovým používaním. O aktuálnom stave nabitia batérie ste neustále informovaní pomocou LED diódy umiestnenej v prednej časti e-cigarety pod žhaviacim tlačidlom. Ak svieti zelená dióda, máte takmer plne nabité, ak sa rozsvieti modrá, má batéria aktuálne stredne vybitý stav. Ak svieti červená dióda, budete mať čoskoro vybité. V prípade vybitia ponúka Caliburn jednoduchý systém nabíjania pomocou micro USB portu.

 

Ovládanie uzamykateľným tlačidlom

Jediné tlačidlo stačí na ovládanie podu Caliburn. E-cigaretu s jeho pomocou zapnete a vypnete, a to jeho stlačením 5x rýchlo za sebou. Tlačidlo sa samozrejme používa aj pre samotné žhavenie, nemusíte sa teda nutne spoliehať len na proces automatického poťahu.

 

 

Cartridge s vrchným plnením

Plastová nádržka plnená e-liquidom slúži ako náustok a zároveň v nej nájdete žhaviacu špirálku a vatu. V prípade opotrebovania stačí vymeniť celý pod, ktorý do batérie jednoducho zasuniete. Uwell Caliburn ponúka praktický systém horného plnenia. Z podu stačí vytiahnuť náustok a naplniť cez jeden z plniacich otvorov.

 

Určené aj pre nikotínové soli

Integrované žhaviace teliesko disponuje odporom 1,4 ohm a hodí sa tak pre bežné e-liquidy na klasické šlukovanie (MTL), ale aj pre náplne s nikotínovou soľou. Výber je tak čisto na vás.

 

 

 

Súvisiace produkty - Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh

UWELL CALIBURN - náhradná POD cartridge | 1,4 ohm, 1,2 ohm

Dostupnosť: skladom
Varianty
1,4 ohm, 1,2 ohm
Cena s dph od3,35

Potřebujete poradit ? Uwell CALIBURN Pod systém - 520 mAh

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam