Počet položek: 0 0,00 €

Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml Stainless Steel

Vandy Vape REQUIEM má objem 4,5 ml a priemer základne 24 mm. Umožňuje použitie pre MTL, DL aj RDL vaping. Hlavnou prednosťou je možnosť použitia troch vymeniteľných komínov s rôznymi priemermi stredových otvorov pre rôzne typy poťahov. Ponúka tiež dve verzie vrchného náustku -top cap so širokým 810 náustkom pre DL alebo top cap s úzkym 510 náustkom pre MTL/RDL vaping. Možnosti sú takmer nekonečné.

kliknutím zväčšíte
Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
  • Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml
40,99 EUR34,16 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
40,99 €skladom
40,99 €skladom
40,99 €skladom
barva:Stainless Steelikona :
barva 
kapacita clearomizéru :
4,5 ml
způsob kouření :
DL / MTL 

Vandy Vape REQUIEM RTA

 

Inovatívny atomizér od svetoznámeho výrobcu Vandy Vape je vybavený niekoľkými vychytávkami, ktoré vás príjemne prekvapia. Vandy Vape Requiem RTA umožňuje najmä rozsiahle možnosti nastavenia prietoku vzduchu pomocou vymeniteľných komôr, vďaka čomu dokáže osloviť úplne všetky skupiny vaperov - vyskúšať môžete MTL aj vzdušnejší DL, ako aj RDL poťah. Hlavným znakom celého atomizéra je prítomnosť troch vymeniteľných komínov s rôznymi priemermi stredového otvoru pre potreby MTL, RDL a DL poťahovania. Pre oba typy vapingu ponúkne atomizér aj dve verzie vrchného uzáveru, takže si môžete nainštalovať buď top cap so širokým 810 náustkom pre DL, alebo top cap s úzkym 510 náustkom pre MTL/RDL vaping. Možnosti sú takmer nekonečné.

Vandy Vape Requiem RTA zaujme svojím minimalistickým spracovaním a krásnym dizajnom s kompaktnými rozmermi. Kovové telo atomizéra dopĺňa polysulfónový (PSU) tank, ktorý výborne odoláva vysokým teplotám a neskresľuje chuť e-liquidu. Výška atomizéra je iba 40,75 mm, pričom jeho priemer je 24 mm. Atomizér zaujme aj obrovskou kapacitou tanku 4,5 ml, takže ho pohodlne naplníte potrebným množstvom e-liquidu na dlhé hodiny intenzívneho vapingu. Na plnenie e-liquidu je k dispozícii systém vrchného plnenia.

V spodnej časti atomizéra sa nachádza praktická základňa so závitom 510, do ktorej môžete nainštalovať jednu špirálku podľa vlastného výberu. Atomizér si poradí s väčšinou typov cievok a drôtov na trhu. O čo najlepšiu tuhosť poťahu a čo najlepšiu chuť sa stará systém spodného airflow.

Vandy Vape Requiem RTA je dobre premyslený atomizér, ktorý sa zameriava na všetkých vaperov a ponúka im nielen jednoduché používanie, ale aj skutočne široké možnosti výberu štýlu vapovania.

Nie je to hotový produkt. Niektoré komponenty si môžu vyžadovať inštaláciu cievok alebo ich navinutie a vloženie vaty.

 

Obsah balenia a parametre

1x clearomizér Vandy Vape Requiem RTA (4,5 ml)
1x MTL top cap
1x DL top cap
1x MTL náustok (typ 510)
1x DL náustok (typ 810)
1x servisná sada
2x špirálka Fused Clapton
 
Tento výrobok nie je určený pre náplne obsahujúce nikotín.

Dĺžka: 40.75 mm
Priemer: 24 mm
Objem: 4,5 ml
Základňa: single-coil
Airflow: spodné
Plnenie: vrchné
Závit: 510
 
 

Základňa

V spodnej časti atomizéra sa nachádza praktická základňa s dvoma protiľahlými stĺpikmi, do ktorých je možné nainštalovať jednu špirálku podľa vlastného výberu. Atomizér si poradí s drvivou väčšinou špirálok, ponúka jednoduché uchytenie pomocou dvoch skrutiek a pohodlnú inštaláciu, ktorú pochopia aj začiatočníci.
 
 
 

Vymeniteľné komory pre MTL, RDL i DL vaping

Všetky formy vapingu v jednom tele. Práve to ponúka Vandy Vape Requiem RTA. Súčasťou balenia sú tri komory s rôznymi vzduchovými otvormi a rôznymi priemermi stredového komína pre možnosť použitia pre všetky formy vapingu, teda MTL, DL a RDL vaping. Pre DL je tu komora so širokým prietokom vzduchu a 5 mm stredovým komínom, pre MTL je tu komora s úzkym prietokom vzduchu a 3 mm priemerom komína a pre RDL vaping sa môžete tešiť na dva menšie otvory pre prietok vzduchu a 4 mm priemer.
 
 
 
 

Dva typy to capu

Nielen vymeniteľné komory, ale aj vymeniteľné top capy pre všetky formy vapingu. Vandy Vape Requiem RTA je nadupaný a perfektne vybavený atomizér, ktorý ponúkne širokú škálu možností pri rozhodovaní, akú formu vapingu chcete vyskúšať. V balení sa nachádzajú dva top capy, prvý z nich je vybavený náustkom s nástavcom typu 810 pre účely DL, druhý top cap ponúka náustok typu 510 a je vhodný pre MTL a RDL vaping. Okrem toho budete môcť kedykoľvek vymeniť náustky zo základného balenia za svoje vlastné obľúbené náustky.
 
 
 

Súvisiace produkty - Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml

Cotton Bacon V2 - 10ks

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,22
Flavormonks prírodná vata SILK WICK - 7ks

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH9,88

Potřebujete poradit ? Vandy Vape REQUIEM RTA - 4,5 ml

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam