Počet položek: 0 0,00 €

Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml

Nádherne spracovaný, jednoduchý a zároveň dokonale funkčný atomizér Nicolas II MTL S sa vyznačuje dokonalým podaním chuti. Objem 2,0 ml, rozmery 22,2x49,7 mm. Vrchné plnenie, súčasťou sú žhaviace hlavy s odporom 0,8 ohm a 1,2 ohm. Systém spodného prietoku vzduchu je nastaviteľný v pomerne veľkom rozsahu pre ideálnu tuhosť poťahu

kliknutím zväčšíte
Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
  • Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
  • Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
  • Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
  • Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
  • Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml
Produkt už nie je skladom
barva:ikona :
barva 
odpor :
0,8 ohm
1,2 ohm
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
MTL 

Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml

 

Druhá generácia mimoriadne obľúbeného clearomizéra Nicolas II je konečne tu. Model Vapefly Nicolas II MTL sa dokonca dodáva v dvoch verziách s rôznym dizajnom tela. Rovnako ako jeho predchodca, aj tento clearomizer zaujme skvelým podaním chuti, ktoré je v jeho cenovej kategórii bezkonkurenčné. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je kompatibilný s väčšinou modov.

Vapefly Nicolas II ponúka skvelý zážitok z klasického šlukovania vďaka novým žhaviacim mesh hlavám FreeCore. Samozrejme môžete použiť aj originálne žhaviace hlavy Nicolas, takže máte na výber širokú škálu žhaviacich hláv. V spodnej časti clearomizéra sa nachádza závit 510 s pozláteným centrpinom, ktorý zaručuje plnú kompatibilitu s drvivou väčšinou modov na súčasnom trhu.

Objem samotnej nádržky je 2 ml. Vyznačuje sa úžasne jednoduchým spôsobom plnenia. Stačí otočiť vrchným uzáverom a za niekoľko sekúnd doplniť e-liquid cez plniace otvory.

Súčasťou balenia sú úplne nové žhaviace hlavy FreeCore mesh s odpormi 0,8 ohm a 1,2 ohm, ktoré produkujú optimálne množstvo pary a dodávajú každému poťahu lahodnú chuť. Zaujímavou vlastnosťou atomizéra je jednoduchý systém výmeny žhaviacej hlavy plug & pull, pri ktorom nemusíte hlavu skrutkovať, stačí ju vysunúť z atomizéra a zacvaknúť novú. Clearomizér sa potom utiahne iba spodnou základňou. Na tejto spodnej základni nájdete aj krúžok na reguláciu prúdenia vzduchu, ktorým môžete nastaviť ideálnu tuhosť poťahu. Vapefly Nicolas II MTL Tank je špičkový nástupca legendárneho atomizéra, ktorý si okamžite zamilujete.

 

Obsah balenia a parametre

1x clearomizér Vapefly Nicolas II Tank S Version (2 ml)
1x žhaviaca hlava FreeCore™ Mesh (0,8 ohm)
1x žhaviaca hlava FreeCore™ Mesh (1,2 ohm)
1x 510 dlhý náustok
1x náhradné sklenené telo
1x náhradná sada tesnení
 
Dĺžka: 49,7 mm
Priemer: 22,2 mm
Objem: 2,0 ml
Plnenie: vrchné
Airflow: spodné
Závit: 510
 
 

Vrchné plněnie

Jednoducho odskrutkujte vrchný uzáver clearomizéra a začnite dopĺňať e-liquid do bočných otvorov. Tento praktický systém oceníte najmä pri častom cestovaní, pretože nádrž sa dá naplniť veľmi rýchlo, čisto a jednoducho.

 

Regulácia airflow

V spodnej časti clearomizéra sa nachádza krúžok na reguláciu prúdenia vzduchu, ktorý optimalizuje nastavenie produkcie pary a upravuje tuhosť poťahu. Jednoduchým otáčaním krúžku otvoríte alebo zatvoríte vzduchové otvory podľa potreby, čím veľmi ľahko a pohodlne nastavíte požadovanú tuhosť výsledného poťahu. Vylaďte si poťah presne podľa svojich požiadaviek.

 

Výmena žhaviacej hlavy

Clearomizer Vapefly Nicolas II MTL Tank ponúka inovatívnu technológiu plug & pull. V tomto prípade nie je žhaviaca hlava priskrutkovaná ko clearomizéru, ale je iba zasunutá. Vďaka tomuto mechanizmu môžeme atomizér odporučiť aj úplným začiatočníkom, ktorých poteší jeho mimoriadne jednoduchá údržba.

 

Dve verzie atomizéra

Vapefly Nicolas II sa ponúka v dvoch verziách. K dispozícii je štandardná verzia G s konvenčným dizajnom alebo verzia S s praktickým kovovým telom a úpravou tela tanku v tvare písmena S. Dĺžka atomizéra je 49,7 mm a priemer 22,2 mm pre obe verzie atomizéra. Výber verzie je úplne na vás, výrobca jednoducho ponúka niečo pre každého.

Súvisiace produkty - Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml

Žhaviaca hlava VAPEFLY FreeCore pre VAPEFLY NICOLAS | 0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.8 ohm mesh, 1.2 ohm mesh
Cena s dph od2,79
Žhaviaca hlava VAPEFLY NICOLAS | 0.6 ohm , 1.8 ohm

Dostupnosť: skladom
Varianty
0.6 ohm , 1.8 ohm
Cena s dph od2,79

Potřebujete poradit ? Vapefly NICOLAS II MTL Tank verzia S - 2ml

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam