Počet položek: 0 0,00 €

VOOPOO DRAG 3 MOD

Voopoo Drag 3, to je kvalitná konštrukcia, luxusný dizajn a dokonalý čip GENE.FAN 2.0. Mod funguje na dve batérie 18650 s rýchlym nabíjaním cez USB-C. Maximálny výstupný výkon je 177 W. Podporované režimy Smart/RBA/Super/TC. Farebný displej OLED umožňuje zmeny farieb.

kliknutím zväčšíte
VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
  • VOOPOO DRAG 3 MOD
Prodej tohoto produktu byl ukoncen
barva:ikona :
barva 

VOOPOO DRAG 3 MOD 

 

VOOPOO Drag 3 predstavuje tretiu generáciu legendárneho BOX MOD-u s nekompromisným vzhľadom a funkčnosťou. Kvalitné spracovanie a luxusný vzhľad zaručuje prvotriedna zinková zliatina a mäkká kožená vložka, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. K príkladnej ergonómii prispieva aj farebný OLED displej s možnosťou zmeny farieb. Na displeji sa zobrazujú všetky potrebné informácie od stavu batérie až po nastavené hodnoty a počet poťahov. Môžete tak ľahko sledovať svoju dennú spotrebu.

Rovnako ako predchádzajúce modely, aj VooPoo DRAG 3 používa dve batérie 18650. Nabíjanie batérií zaručuje moderný USB-C port s podporou rýchleho nabíjania a až o 50 % rýchlejším nabíjaním. Slúži aj na aktualizáciu firmvéru. V budúcnosti sa môžete tešiť na nové funkcie, zmenu vzhľadu a ďalšie príjemné úpravy.

Bezproblémový chod Drag 3 módu zaisťuje pokročilý GENE.FAN 2.0. Extrémne rýchle žhavenie dopĺňa stabilný výstupný výkon, vďaka ktorému si užijete stále rovnako skvelý pôžitok z vapovania. Pre menej skúsených vaperov je pripravený SMART režim, ktorý za nich nastaví vhodný výkon a obmedzí jeho maximálnu hodnotu. Na skúsených vaperov potom čaká RBA režim s maximálnym výkonom 80W. Akonáhle dosiahnete 80W, Drag 3 sa automaticky prepne do SUPER režimu, ktorý vám umožní naplno využiť potenciál módu a jeho 177W. Všetko si pohodlne nastavíte pomocou displeja a nového užívateľského prostredia. Nechýbajú ani spoľahlivé ochrany pre bezpečné vapovanie. Skrat, nízke napätie, nadprúd, prebitie, podbitie, prehriatie, obrátená polarita batérie, o to všetko sa Drag 3 postará.

VooPoo Drag 3 podporuje tri tipy atomizérov. Okrem štandardného závitu 510, ktorý vám umožní používať akýkoľvek atomizér, sa môžete pripraviť na plnú podporu PnP atomizérov a úplne nové žhaviace hlavy TPP, pri ktorých výrobca sľubuje bezkonkurenčnú chuť vášho obľúbeného eliquidu.

Batérie 18650 nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich zakúpiť samostatne. Na správnu prevádzku sú potrebné dve batérie s minimálnym vybíjacím prúdom 25 A. Pre správne a bezpečné používanie odporúčame vybrať dve rovnaké a rovnako staré batérie.

 

Obsah balenia a parametre

1x Drag 3 mod
1x USB-C kabel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.
Rozmery: 86mm x 52mm x 25mm
Nastaviteľný výkon: 5W-177W
Podporované režimy: Smart/RBA/Super/TC
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: zinková zliatina, koža

 

 

Ovládanie módu 

Farebný a prehľadný displej, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie o vapingu. Jednoducho nastavte všetky potrebné parametre. Mod automaticky rozpozná odpor žhaviacej hlavy a nastaví pre vás vhodný výkon. Po pripojení atomizéra môžete len mierne doladiť výstupný výkon podľa svojich predstáv. Dostupné režimy Smart/RBA/Super/TC zaručujú skvelý zážitok z vapovania.

 

 

Batérie

Spodné dvierka vám zaisťujú ľahký prístup k priestoru pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). Tie vám poskytujú vysoký výkon a nabíjať ich môžete priamo v zariadení cez rýchly USB-C port.

 

 

 

 

Súvisiace produkty - VOOPOO DRAG 3 MOD

SONY VTC5 - batéria 18650 - 2600mAh 30A

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,39
SONY VTC5A - batéria 18650 - 2600mAh 35A

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,64
SONY VTC6 - batéria 18650 - 30A

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,49
Nitecore D2 nabíjačka s displejom - 2 sloty

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH24,89

Potřebujete poradit ? VOOPOO DRAG 3 MOD

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam