Počet položek: 0 0,00 €

VOOPOO DRAG 4 mód čierna (Black & Walnut)

DRAG 4 je najnovší model, ktorý ponúka elegantný dizajn a tradične dokonalú elektroniku-čip GENE.TT 2.0, podporu extrémne rýchleho nabíjania 3A, široký výber režimov a možnosť nastavenia manuálneho zámku QS. Dve batérie 18650 poskytujú extrémny výkon až 177 W. Režimy SMART, RBA, teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové cievky a úplne nový režim ECO pre úsporu batérie.

kliknutím zväčšíte
VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
  • VOOPOO DRAG 4 mód
49,94 EUR41,62 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
49,94 €skladom
49,94 €skladom
49,94 €skladom
barva:čierna (Black & Walnut)ikona :
barva 

VOOPOO DRAG 4 mód 177W  

 

Séria box modov Drag nás už roky sprevádza svetom vapingu a ponúka stále pokročilejšie funkcie a predovšetkým dokonalý vaping.

DRAG 4 je najnovší model, ktorý okrem elegantného dizajnu ponúka tradične dokonalú elektroniku, ktorá sa nezľakne ničoho - kvalitný čip GENE.TT 2.0, podpora extrémne rýchleho nabíjania 3A, široký výber režimov a možnosť nastavenia manuálneho zámku QS.

Telo má rozmery 89 x 52,4 x 25,4 mm a je vyrobené z kombinácie zinkovej zliatiny a kože na zadnom paneli. Bočné panely sú potom zdobené tromi rôznymi materiálmi v závislosti od farby - resinom, palisandrom alebo orechom. Telo moda s krásnym a luxusným dizajnom ukrýva slot na vloženie dvoch batérií 18650, ktoré sa postarajú o extrémny výkon, ktorý dosahuje až 177 W. Batérie môžete pohodlne dobíjať priamo v mode prostredníctvom 5V/3A USB-C portu v prednej časti.

Vďaka vylepšenému čipsetu GENE.TT 2.0 v tele si môžete vychutnať obľúbené režimy SMART a RBA s ešte lepšou odozvou pri vapovaní. Okrem týchto režimov je mod vybavený aj teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové špirálky alebo môžete vyskúšať úplne nový režim ECO pre praktickú úsporu batérie pri každodennom používaní. Mod ponúka intuitívne ovládanie pomocou tradičných ovládacích tlačidiel a prehľadné používateľské rozhranie s možnosťou zmeny farby na displeji. Na prednej strane sa nachádza praktický manuálny zámok, ktorý možno nastaviť na uzamknutie a odomknutie celého modu, pričom sa výkon uzamkne jednoduchým prepnutím spínača. Vrchná časť je vybavená tradičným závitom typu 510. Mod má efektívne rýchly nábeh žhavenia a absolútne nezabudnuteľnú chuť. Voopoo Drag 4 Mod je v každom ohľade premyslený grip na každodenné použitie, ktorý dokáže zapôsobiť na každého vapera.

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame vybrať dve rovnaké batérie rovnakého veku.

Obsah balenia a parametre

1x mod VooPoo Drag 4
1x USB-C nabíjací kábel
1x uživatelský manuál

Rozmery: 52.4 x 25.4 x 89 mm
Výstupný výkon: 5 - 177 W
Výstupné režimy: SMART / RBA / ECO / TC (Ni, Ti, SS316, SS430)
Čipset: GENE.TT 2.0
Podporovaný odpor: 0,05 - 3,0 Ω
Výstupné napätie: 3.2 - 8.4 V
Batérie:2x slot na 18650 (nie sú súčasťou balenia)
Materiál tela: zinková zliatina + koža
Materiály bočného panelu: pryskyrica alebo drevo (palisander a orech)
Dobíjanie: USB-C port (5V / 3A)
Závit: 510
 

 

Kvalitný čipset GENE.TT 2.0

Spoločnosť VooPoo vybavila telo Drag 4 druhou generáciou vylepšeného čipsetu GENE.TT 2.0. To zabezpečí plynulú prevádzku, jednoduché nastavenie, rýchlu odozvu žhavenia, dokonalé riadenie napájania a tiež bezpečnú a bezproblémovú prevádzku. Čip sa postará aj o vyváženú chuť pri každom poťahu a pri výbere akéhokoľvek výstupného výkonu.
 

 

TC režimy

Ak chcete, aby mal váš mód zložitejšie a komplexnejšie nastavenie so širším výberom režimov, Drag 4 vás zaručene uspokojí. Okrem štandardných režimov výkonu SMART a RBA nájdete v nastavení štyri teplotné režimy pre niklové (Ni200), titánové (Ti) a nerezové špirálky (SS316 a SS430). Mod tak môžete používať so všetkými obľúbenými materiálmi pre špirálky v štandardnom režime výkonu aj v teplotných režimoch.


 

Krásny dizajn

Štvrtá generácia obľúbeného modu Drag prichádza s absolútne luxusným dizajnovým spracovaním. Konštrukcia celého modu je vyrobená z kvalitnej zinkovej zliatiny, ktorá je doplnená zadným koženým panelom pre pohodlné držanie v ruke. Bočné panely potom ponúkajú tri rôzne možnosti povrchu v závislosti od typu, pričom si môžete vybrať panel zo živice alebo panel z palisandrového či orechového dreva.

 

Inovatívny režim ECO

Okrem režimov napájania a teploty nájdete v nastaveniach aj nový režim úspory energie s názvom ECO. Tento režim je určený na úsporu energie batérie, ak sa vám batéria vybíja, ale nemáte prístup k zdroju napájania. Okrem toho, keď kapacita batérie klesne pod 20 %, tento režim sa aktivuje úplne automaticky a vy sa nemusíte o nič starať.

 
 
 
 
 
 
Extrémne rýchle nabíjanie

Vďaka pohonu na dve batérie si môžete užívať nielen vysoký výstupný výkon, ale aj dlhú životnosť batérie. Jednou z noviniek štvrtej generácie obľúbeného Drag mod je prítomnosť rýchleho nabíjania cez USB-C s parametrami 5V/3A. Vďaka dokonalej elektronike v tele zariadenia môžete batérie nabíjať veľmi rýchlo, a pritom si zachovať ich dlhú životnosť.


 
Manuálny zámok s nastaveniami
 
Priamo pod displejom sa nachádza obľúbený hardvérový prepínač QS, ktorý slúži ako zámok zariadenia. Jeho funkciu však môžete upraviť aj pomocou pokročilejších nastavení SWITCH. Môžete si pohodlne nastaviť, či chcete tlačidlo použiť na uzamknutie a odomknutie celého módu, na zapnutie a vypnutie módu alebo len na uzamknutie nastaveného výkonu.

Súvisiace produkty - VOOPOO DRAG 4 mód

SONY VTC5 - batéria 18650 - 2600mAh 30A

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,39
SONY VTC6 - batéria 18650 - 30A

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,49

Potřebujete poradit ? VOOPOO DRAG 4 mód

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam