Počet položek: 0 0,00 €

VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650 Čierná

VooPoo DRAG X je výkonný Pod mod v elegantnom prevedení kombinujúci kvalitnú zinkovú zliatinu s kožou. Priamo pod cartridgí sa nachádza inovatívny systém airflow, ktorý zaisťuje možnosť plynulej regulácie pomocou páčky. Je vybavený slotom na batériu 18650 s nabíjaním pomocou USB-C portu. Kapacita cartridge je 2,0ml. Na výber je z mnohých typov žhaviacich hláv (DL i MTL). Max. výkon je 80W.

kliknutím zväčšíte
VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
 • VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650
37,99 EUR31,66 EUR bez DPHks
Vyberte variantu:
37,99 €skladom
37,99 €skladom
37,99 €skladom
37,99 €skladom
37,99 €nie je skladom
barva:Čiernáikona :
barva 
odpor :
0,3 ohm
0,15 ohm
kapacita clearomizéru :
2,0 ml
způsob kouření :
DL - do plúc 

VOOPOO DRAG X 18650 Pod mod

 

VooPoo predstavuje nový výkonný Pod mod v elegantnom prevedení kombinujúci kvalitnú zinkovú zliatinu s kožou na zadnom paneli podu. VooPoo Drag X Pod mod je špičková elektronická cigarieta, ktorá osloví najmä priaznivcov priameho poťahovania do pľúc, bez problémov však poteší aj milovníkov MTL poťahu.

Vnútri modelu Drag X sa nachádza prvotriedny čip GENE.TT, ktorý ponúkne okamžitý nábeh žhavenia, rad bezpečnostných prvkov, prehľadné užívateľské rozhranie a možnosť regulácie výstupného výkonu v rozmedzí 5 - 80 W. Výkon si môžete regulovať tlačidlami v prednej časti tela. Dostatočne veľký a prehľadný displej zobrazuje informácie o nastavenom výkone, nameranom odpore, výstupné napätie, počeť poťahov aj zostávajúcu kapacitu batérie.

Tento výkonný pod je určený pre jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa vkladá cez spodné viečko a vďaka ktorej je mod schopný dosiahnuť výkon až 80W. Batériu je možné dobíjať pomocou USB-C portu pre rýchle dobíjanie pomocou kábla s dobíjacím prúdom až 2 A.

Vo vrchnej časti sa nachádza cartridge s objemom 2,0 ml a jednoduchým systémom spodného plnenia. Táto cartridge je kompatibilná s radom žhaviacich hláv VooPoo PnP. Priamo pod cartridgí sa nachádza inovatívny systém airflow, ktorý zaisťuje možnosť plynulej regulácie pomocou páčky. VooPoo Drag X a jeho praktické funkcie osloví obrovskú škálu všetkých vaperov.

 

Obsah balenia a parametre

1x VOOPOO DRAG X mod

1x Cartridge VooPoo Drag X (2,0ml)
1x žhaviaca hlava PnP-VM1 0,3Ω
1x žhaviaca hlava PnP-VM6 0,15Ω
1x USB-C kábel
1x uživatelský manuál

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 95mm x 32,5mm x 28mm
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Výstupné napätie: 3,2V-4,2V
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Batérie: 18650 (alespoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port
Materiál: zinková zliatina, koža, PCTG

 

Batéria

Žiadna integrovaná batéria, DRAG X je určený pre jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa vkladá cez spodné viečko a vďaka ktorej je mod schopný dosiahnuť výkon až 80W. Batériu si budete môcť tiež pohodlne dobíjať priamo v zariadení. V prednej časti sa nachádza konektor USB-C pre jednoduché a rýchle dobitie prúdom až 2 A.

 

Pokročilý GENE.TT čip

Vnútri tela nájdete nový čip GENE.TT vyrábaný priamo spoločnosťou Voopoo. Tento čip sa postará o bezproblémový chod, podporu rýchleho dobíjania a extrémne rýchly nábeh žhavenia. Nesmie chýbať ani celý rad bezpečnostných prvkov pre bezpečné používanie. Samozrejmosťou je potom tiež prehľadné užívateľské rozhranie.

 

Displej a ovládanie

V prednej časti e-cigarety Drag X sa nachádza prehľadný displej a ovládacie tlačidlá. Veľké tlačidlo slúži pre žhavenie a dve menšie tlačidlá pre nastavenie a reguláciu výstupného výkonu. Ten je možné ovládať v rozmedzí 5 - 80 W. Ľahko si tak prispôsobíte výkon svojim predstavám.

 

 

Vymeniteľné žhaviace hlavy

DRAG X je kompatibilný so širokou ponukou PnP hláv, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V balení nájdete dve žhaviace hlavy, jednu VM6 s odporom 0,15 Ω a druhú VM1 s odporom 0,3Ω. Obe sú určené pre priame poťahovanie do pľúc. Žhaviacu hlavu do podu jednoducho zasuniete, nie je ju treba nijako skrutkovať. Vybrať si ale môžete aj iné druhy žhaviacich hláv VooPoo PnP.

 

 

Nastaviteľný výkon

Tento revolučný pod systém umožňuje vlastnú reguláciu výstupného výkonu. Nebudete sa tak musieť spoliehať na výkon podľa batérie, ako tomu je u väčšiny súčasných podov, ale prispôsobíte si výkon svojim predstavám a aktuálne nainštalovanej žhaviacej hlave. Rozsah výkonu je skutočne veľký, možno ho regulovať v rozmedzí 5 - 80 W. Preto je možné bez problémov používať DRAG X Mod Pod na všetky typy vapovania. Výkon si jednoducho regulujete pomocou regulačných tlačidiel umiestnených v prednej časti podu.

 

Plnenie

Pre naplnenie plastového podu je potreba ho vysunúť z batérie a otočiť náustok dole. Po otvorení silikónovej krytky možno pod naplniť až 2,0 ml e-liquidu.

 

 

Súvisiace produkty - VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650

VOOPOO DRAG X - náhradná cartridge 4,5ml

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH4,66
VOOPOO DRAG X / S - PnP MTL Pod cartridge 2,0ml

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH3,99
VooPoo PnP žhaviace hlavy | DL 0,15Ω PnP-VM6, DL 0,3Ω MESH PnP-VM1, MTL 0,8Ω PnP-R1, MTL 1,0Ω PnP-R2

Dostupnosť: skladom
Varianty
DL 0,15Ω PnP-VM6, DL 0,3Ω MESH PnP-VM1, MTL ...
Cena s dph od3,39

Potřebujete poradit ? VOOPOO DRAG X Pod mod - na batérii 18650

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam