Počet položek: 0 0,00 €

VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh

VooPoo Vinci ponúka výhody elektronických gripov, ale zachováva si rozmery a využitie klasických e-cigariet typu podov na cartridge s veľmi praktickým riešením regulácie prívodu vzduchu. Je vybavený batériou s kapacitou 1500mAh s nabíjaním pomocou USB portu. Kapacita cartridge je 5,5 ml. Na výber je z mnohých typov žhaviacich hláv ako na DL, tak na MTL. Max. nastaviteľný výkon je 40W.

kliknutím zväčšíte
VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
  • VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh
Produkt už nie je skladom
barva:ikona :
barva 
kapacita baterie :
1500 mAh
odpor :
0,3 ohm
0,8 ohm
kapacita clearomizéru :
5,5 ml
způsob kouření :
MTL 
DL - do plúc 

VOOPOO VINCI Pod Mod Kit - 1500mAh

 

Novinka od spoločnosti VooPoo nazvaná VINCI je v súčasnosti veľmi populárný a pokročilý pod systém, ktorý cieli na užívateľov, ktorý si radi nastavujú výstupný výkon a chcú mať prehľad o ďalších údajoch počas vapovania. Ponúka výhody elektronických gripov, avšak zachováva si veľmi kompaktné rozmery a praktické využitie obyčajných elektronických cigariet typu pod na cartridge. Rozmery tejto e-cigarety činí len 104 x 25,3 x 25,3 mm, vďaka čomu skvele padne do každej ruky. Telo e-cigarety je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny, vrchná cartridge je z plastu.

V jeho tele sa ukrýva vylepšený čip s označením GENE.AI. Tento čip sa postará o bezchybný nábeh žhavenia a ponúkne tiež celý rad bezpečnostných prvkov.

Spínacie tlačidlo slúži klasicky na zapínanie a vypínanie podu, ale tiež k samotnému žhaveniu. Pri žhaveniu sa však nemusíte spoliehať len na spínacie tlačidlo, zariadenie VooPoo Vinci pracuje tiež s automatickým spínaním žhavenia, ktoré sa aktivuje jednoduchým potiahnutím z náustku.

V prednej časti podu je veľký, prehľadný a celofarebný displej, na ktorom si budete môcť nastaviť potrebný výkon podľa aktuálne používanej žhaviacej hlavy. Vinci Mod Pod Kit pracuje s výkonom 5 - 40 W a umožňuje tak použitie ako pre klasické šlukovanie, tak aj pre priame poťahovanie do pľúc s väčšou produkciou pary. Na displeji sa zobrazuje aj údaj o aktuálnom výstupnom napätí z batérie, o aktuálnom nameranom odpore žhaviacej hlavy alebo o počte poťahov a dĺžke posledného poťahu.

Integrovaná batéria má veľkú kapacitu 1500mAh. Bez problémov si poradí s dlhotrvajúcou prevádzkou a intenzívnym žhavením. Aktuálny stav batérie môžete sledovať priamo na displeji a v prípade potreby si ju môžete kedykoľvek dobiť pomocou priloženého USB kábla. Cartridge vo vrchnej časti poteší najmä svojím objemom. Jej kapacita je 5,5 ml. Samotná cartridge ponúka šetrnú prevádzku vďaka vymeniteľným žhaviacim hlavám. Je kompatibilný so žhaviacimi hlavami z radu VooPoo PnP, pričom priamo k tomuto modelu bola navrhnutá nová žhaviaca hlava PnP-VM1 Mesh s odporom 0,3 ohm, ktorá je vhodná pre priame poťahovanie do pľúc s výkonom až 40 W. Podľa vami zvolenej žhaviacej hlavy je možné používať zariadenie ako pre nikotínové a beznikotínové náplne, tak aj pre e-liquid s nikotínovou soľou. O výbornú produkciu pary sa postará obojstranný systém airflow. VooPoo Vinci Mod Pod Kit je špičkový pod systém, ktorý by rozhodne nemal uniknúť vašej pozornosti.

 

Obsah balenia a parametre

1x batéria VooPoo Vinci Mod Pod
1x prázdna cartridge VooPoo Vinci Mod Pod (5,5 ml)
1x žhaviaca hlava VooPoo PnP-VM1 (0,3 ohm)
1x žhaviaca hlava VooPoo PnP-R1 (0,8 ohm)
1x USB kábel
1x návod

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 104 x 25,3 x 25,3 mm
Kapacita batérie: 1500 mAh
Výstupní výkon: 5 - 40 W
Podporovaný odpor: 0,1 - 3,0 ohm
Výstupné napätie: 3,2 - 4,2 V
Objem cartridge: 5,5 ml
Materiál: zinková zliatina + plast
Dobíjanie: USB port

 

Cartridge

VooPoo Vinci Mod Pod Kit umožňuje pokročilejšie užívateľské nastavenie, ale zároveň si zachováva jednoduchosť klasických PODov. Vo vrchnej časti sa nachádza praktická cartridge, ktorá slúži ako zásobník na e-liquid (vymeniteľné žhaviace hlavy). Táto cartridge disponuje obrovským objemom 5,5 ml. Budete si tak môcť užívať dlhé hodiny nerušeného vapovania bez nutnosti ďalšieho plnenia.

 

Vymeniteľné žhaviace hlavy

Model VooPoo Vinci pracuje so systémom cartridgí na vymeniteľné žhaviace hlavy. V prípade opotrebenia sa tak nemusíte zbavovať celej cartridge, ale jednoducho vymeníte len žhaviacu hlavu. S týmto modelom prichádza nová žhaviaca hlava s označením PnP-VM1 s odporom 0,3 ohm a mesh špirálkou, ktorú je možné používať s výkonom až 40 W. Cartridge u VooPoo Vinci Mod Pod je kompatibilná s celým radom žhaviacich hláv VooPoo PnP, ľahko si tak budete môcť cartridge osadiť hlavami ako pre klasické šlukovanie a nikotínovú soľ, tak aj pre priame poťahovanie do pľúc.

 

GENE čip

V tele podu VINCI sa ukrýva vylepšený čip s označením GENE.AI. Tento čip sa postará o bezchybný nábeh žhavenia a ponúkne tiež celý rad bezpečnostných prvkov.

 

Nastaviteľný výkon

Tento revolučný pod systém umožňuje vlastnú reguláciu výstupného výkonu. Nebudete sa tak musieť spoliehať na výkon podľa batérie, ako tomu je u väčšiny súčasných podov, ale prispôsobíte si výkon svojim predstavám a aktuálne nainštalované žhaviace hlave. Rozsah výkonu je skutočne veľký, možno ho regulovať v rozmedzí 5 - 40 W. Preto je možné bez problémov používať Vinci Mod Pod na všetky typy vapovania. Výkon si jednoducho regulujete pomocou regulačných tlačidiel umiestnených pod displejom.

 

Plnenie

Pre naplnenie stačí cartridge vytiahnuť z batérie a otvoriť gumovú záslepku na boku cartridge. Potom cartridge jednoducho naplníte dostatočne veľkým plniacim otvorom.

 

 

Prehľadný displej

V prednej časti Podu sa nachádza prehľadný a veľký displej, na ktorom sa vám bude zobrazovať aktuálne nastavený výkon, ale aj informácie o stave batérie, alebo o výstupnom napätí a nameranom odpore žhaviacej hlavy vnútri cartridge. VooPoo Vinci Mod Pod Kit prináša aj skvelú funkciu počítadla poťahov, ktoré sa na displeji zobrazujú v kolónke Puff, alebo riadok Time pre zobrazenie dĺžky posledného poťahu.

 

POZOR: Tento výrobok nie je určený pre náplne obsahujúce nikotín.

Súvisiace produkty - VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh

VooPoo VINCI - RBA žhaviaca hlava PnP

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,49
VooPoo PnP žhaviace hlavy | DL 0,15Ω PnP-VM6, DL 0,3Ω MESH PnP-VM1, MTL 0,8Ω PnP-R1, MTL 1,0Ω PnP-R2

Dostupnosť: skladom
Varianty
DL 0,15Ω PnP-VM6, DL 0,3Ω MESH PnP-VM1, MTL ...
Cena s dph od3,39

Potřebujete poradit ? VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Komentáre k VOOPOO VINCI Pod Mod KIT - 1500mAh

1
3.11.2019 11:12
branko

stale mylite zakaznikou a pouzivate fotky verzie R ktora je bez displeju alebo predavate verziu R ktora displej nema a neuvadzate to. prosim o napravu a doplnenie udajou.... a nereagovali ste ani na predoslu pripomienku

Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam