Počet položek: 0 0,00 €

COCONUT CRACKER / Kokosová sušienka + káva - VINC shake&vape 12ml

Kokosová sušienka s jemným nádychom kávy. V popredí je výrazný kokos so sušienkou, káva je čisto v pozadí. Táto sušienka bola voľne inšpirovaná modrou Fidorkou, ktorú má autor tak rád. Jediné, čo tejto sušienke chýba, je čokoláda.

kliknutím zväčšíte
COCONUT CRACKER / Kokosová sušienka + káva - VINC shake&vape 12ml Good liguid
6,99 EUR5,83 EUR bez DPHks
objem lahvičky :
12 ml

COCONUT CRACKER

 

Kokosová sušienka s jemným nádychom kávy. V popredí je výrazný kokos so sušienkou, káva je čisto v pozadí. Táto sušienka bola voľne inšpirovaná modrou Fidorkou, ktorú má autor tak rád. Jediné, čo tejto sušienke chýba, je čokoláda.

 

Obsah: 12 ml arómy v 60ml fľaštičke

Koncentrácia: 20%

Doba zrenia: 7 dní

 

Nové príchute VINC vyrobené samotným Opičiakom predstavujú poctu českému vapingu. Obľúbené liquidy našej VAPE komunity konečne k dostaniu aj u nás v podobe Shake and Vape príchutí v 60ml plastovej fľaši pre jednoduché namiešanie. Všetky ingrediencie prešli náročným testovaním a spĺňajú všetky nariadenia EÚ pre ich predaj!

Samotný názov Vinc predstavuje skratku Vaping Is Not a Crime, v preklade „vaping nie je zločin“. Vychutnajte si legendárne príchute Alice, Patton, Stealth alebo Master Key alebo nové príchute Black Widow, Goblin alebo Typhoon a ponorte sa do sveta vyvážených a s láskou vytvorených receptov, ktoré si úplne zamilujete!

Samotná príchuť Vinc neobsahuje nikotín a slúži len na dochucovanie báz. Pre najlepší výsledok odporúčame použiť bázy a boostery s pomerom VG / PG 70/30.

Kvalita príchutí Vinc je daná vstupnými surovinami pre výrobu, vykonaním testov zdravotnej nezávadnosti a dodržaním štandardných výrobných procesov. Samozrejmosťou je vypracovaný bezpečnostný list pre každú príchuť VINCI. Jedná sa o pôvodné receptúry obľúbené medzi vapery, teraz v prevedení Shake and Vape. Príchute sú pripravené tak, aby ste namiešali kvalitné liquidy v domácom prostredí a to priamo do zakúpené 60ml fľaši. Pri miešaní používajte ochranné pomôcky. Všetka výroba príchutí Vinc prebieha výhradne v Českej republike a použité suroviny pochádzajú z EÚ.

Tento produkt je určený iba pre domáce miešanie náplní do elektronických cigariet.

 

Súvisiace produkty - COCONUT CRACKER / Kokosová sušienka + káva - VINC shake&vape 12ml

Dripper Base Imperia 18 mg - 5x10ml (30PG/70VG)

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH5,79
Univerzální báze IMPERIA ZERO DRIPPER (70VG/30PG)  - 100ml

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH2,88
Univerzální báze IMPERIA ZERO DRIPPER (70VG/30PG)  - 1000 ml

Dostupnosť: skladom
ks
Cena s DPH13,99

Potřebujete poradit ? COCONUT CRACKER / Kokosová sušienka + káva - VINC shake&vape 12ml Good liguid

Ak máte e-mail od google xxxxx@gmail.com, po odoslaní objednávky skontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Email od spoločnosti Google spadá do spamu.

vase meno, priezvisko, firma
Váš email
Váše telefonne číslo
Vaša otázka
     vice informaci
Vložiť komentár

Meno
Email ( E.mail nebude zverejnený )
Váš príspevok   ( fotky môžete vložiť po odoslaní príspevku )
opíšte kód
antispam
     vice informaci

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód z obrázku antispam